Bacakları İncelten Hareketler Ve Bacakları İnceltmek İçin Egzersizler

Bu yazımızda sizlerin, bacakları inceltmek için bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bacakları inceltmek için egzersizler hakkında bilgi sahibi olurken, bacakları incelten hareketleri de yakından tanımanızı sağlamaya çalışacağız. O halde, bacakları inceltmek için fazla zaman harcamayalım, ne dersiniz?


Bacakları incelten hareketler uygulamak adına, öncelikli olarak sert bir zemine uzanmanız gerekmektedir. Kollarınızı ise, vücudunuz ile 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde açmanız gerekmektedir. Bu şekilde iken, sağ dizinizle de 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde yukarı kaldırın. Sol dizinizi de yere değirerek, sol bacağınızı sol tarafa doğru çevirin. Bacağınızı zorlamamaya dikkat edin, ama çevirme işlemini olabildiğince gerçekleştirin. Ulaşabileceğiniz en son noktaya geldiğinizde ise, sol bacağınızı yavaşça eski pozisyonuna geri alın; sağ dizinizi de indirin.
Bacakları incelten hareketlerde, daha sonra da aynı işlemi sağ bacağınız için uygulamanız gerekmektedir. Sol dizinizi 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kaldırın. Sağ dizinizi yere değirmeye çalışarak, bacağınızı olabildiğince sağa çevirin. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra da en son noktada, yavaş yavaş eski halinize geri dönün; aynı işlemi yeniden sol bacağınıza uygulayın.
Bacakları inceltmek için bacakları incelten hareketler, ve bacakları inceltmek için egzersizleri, ardı ardına beş sefer gerçekleştirmeniz gerektiğini de unutmayın. Bacakları inceltmek için hareketleri bu şekilde uyguladığınızda karın kaslarınız da rahat bir şekilde çalışacaktır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası