Bölgesel Zayıflamada Kullanılan Soğuk Lipoliz Uygulaması

Bu yazımızda sizlere, bölgesel zayıflama anlamında işinize yarayacak olan soğuk lipoliz uygulamasından söz etmek istiyoruz. Cryo Technology adı verilen soğuk lipoliz ile birlikte bölgesel zayıflamayı olanaklı hale getirebilirsiniz. Ama nasıl? İğneli bir yöntem mi? Hayır kesinlikle, yağların dondurulması yöntemi ile eritilmesini olanaklı hale getiren, her yaşa, her cinsiyete; ve cilt tipine uygun olan soğuk lipoliz uygulaması, tamamen iğnesiz; ve de ağrısız bir yöntem olup, hep birlikte Cryo Technology hakkında biraz bilgi sahibi olalım:


Günümüzde, bölgesel zayıflamaya olan rağbetin artmasının nedeni, günümüzde oturarak çalışan insan sayısının, eskiye göre daha fazla artmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle bölgesel yağlar, eskiye göre daha fazla hayatımızda yer edinmekte, ve bu nedenle de bölgesel zayıflama adına farklı yöntemler geliştirilmektedir. Soğuk lipoliz uygulaması, ve Cryo Technology, bölgesel zayıflamadaki en gelişmiş teknolojiler arasında yer almaktadır.
Soğuk lipoliz uygulamasını sizlere kısaca şu şekilde açıklayabiliriz: bölgesel zayıflamanın gerçekleşmesini istediğiniz bölgeye uygulatacağınız Cryo Technology, bu bölgedeki yağların belirli bir dereceye kadar dondurulmasını esas almaktadır. Donan yağların zarları erir; fakat bu aşamalar gerçekleşirken, kesinlikle çevre dokulara herhangi bir zarar, soğuk lipoliz yöntemi tarafından verilmemektedir. Yağların zarlarının erimesi ile birlikte, vücudun öpçü hücreleri devreye girer, ve yağları emerek bölgesel zayıflamayı olanaklı hale getirir.
Soğuk lipoliz için bir takım başlıklar kullanılmaktadır, ve bu başlıkların vakum işlevini üstlendiklerini belirtmemiz gerekmektedir. Bölgesel zayıflamanın istendiği yerdeki emilim sırasında, bölgesel zayıflamanın istendiği yerdeki kan akışı yavaşlatılır, bu sayede, bölgesel zayıflamanın gerçekleşmesi için bölgedeki yağların erimesi olanaklı hale getirilir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası