Karın Eritmenin Püf Noktalarını Biliyor Musunuz?

karın düzleştirmeBu yazımızda, karın eritme isteği içerisinde bulunanlar için, karın eritmenin yolları, ve karın eritmenin püf noktalarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de karın eritme amacı ile bir araştırma içerisinde iseniz, hiç zaman kaybetmeden, karın eritmenin yolları, ve karın eritmenin püf noktaları ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:


Karın eritmenin yolları arasında yer alan ilk detay, vücut şekillendirici özelliği bulunan kıyafetlerin giyilmesinin gerekliliğidir. Bel çevresi için özel olarak hazırlanmış olan vücut şekillendirici kıyafetlerin alınmasında dikkat edilmesi gereken konu, vücut ölçülerinden farklı olmamasının gerekliliğidir. Aksi halde, vücut şekillendirici dahi olsalar, istediğiniz faydayı bu kıyafetlerden elde edemezsiniz.
Karın eritmenin püf noktaları arasında yer alan bir diğer detay ise oturuş şekli, ve otururken gerçekleştirilen aktivitelerdir. Bu nedenle, yürürken dik yürümesi gereken, karın eritme isteğinde bulunan kişilerin, otururken de dik oturmaları gerekmektedir. Bunun yanında, karnınızı derin bir nefes vererek içeri çekmeli; sonrasında aldığınız derin başka bir nefes ile yeniden şişirmelisiniz. Bu işlemi arka arkaya bir kaç sefer yapmak da oldukça işinize yarayacaktır.
Karın eritmenin püf noktaları arasında yer alan bir diğer detay ise spor yapmaktır. Aerobik, squash, tenis… gibi egzersizler, karın eritme isteği içerisinde bulunan kişiler için oldukça önemli destekçiler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Karın eritmenin püf noktaları arasında yer alan bir diğer detay ise kalsiyum alımı olarak belirtilmektedir. Alınması gereken kalsiyum miktarı ise, doktorunuz tarafından size önerilirse, daha doğru sonuçlar alabilirsiniz.
Karın eritme isteği bulunan kişilerin alkolden özellikle uzak durmaları gerekmektedir. Su ise en faydalı içecek olarak belirtilmektedir. Midenizde şişkinlik hissi yaratarak sizde doygunluk oluşturacağından, daha az yemek yemenizi olanaklı hale getirecektir.
Karın eritmenin püf noktaları arasında, fasülye, mercimek, vişne, çilek; ve kiraz tüketimi önerilmekle birlikte, kızartma, cips, kola, pasta, bisküvi, kurabiye, şeker gibi besinlerin tüketilmesi ise önerilmemektedir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası