Liposuction Nedir? Liposuction Nasıl Yapılır?

Liposuction nedirBu yazımızda sizlere bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer alan Liposuction ile ilgili bilgilerden söz ederek, Liposuction nedir, ve Liposuction nasıl yapılır şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer alan Liposuction ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden soralım: Liposuction nedir; Liposuction nasıl yapılır?


Liposuction nedir? Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer alan Liposuction, vakum ile yağların, alınması gereken, fazla olduğu yerlerden alınmasını sağlayan uygulama olarak belirtilmektedir.
Liposuction nasıl yapılır? Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer alan Liposuction, vakumlama yöntemi ile gerçekleştirilmekte olup, ince borular ile yağların bulunduğu bölgelerden alınmasını olanaklı hale getirmektedir. Liposuction’ın ayakta da uygulanabilecek bir yöntem olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Liposuction yönteminin uygulanmasından sonra kişilerin üç hafta kadar elastik korse kullanmaları gerekmektedir. Bununla birlikte, bölgedeki şişliklerin, ve ödemlerin gitmesi, cilde derinin alışması gibi faktörler ortalama sekiz hafta zaman alabilmektedir. Liposuction uygulaması sonrasında, kişiler kilo alsalar dahi, Liposuction uygulanan bölgeden almazlar, bunun nedeni, bölgede bulunan yağ hücrelerinin sayısal olarak azaltılmış olmasından kaynaklanmaktadır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası