Elma Tipi Kadın Ne Giymeli? Armut Tipi Kadın Nasıl Giyinmeli?

kum saati kadın tipiBu yazımızda sizlere, vücut şekline göre nasıl giyinmeniz gerektiği ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Elma tipi kadın nasıl giyinmeli, armut tipi kadın nasıl giyinmeli… şeklindeki soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde, hiç zaman kaybetmeden, ilk olarak, elma tipi kadın nasıl giyinmeli, elma tipi kadın ne giymeli sorularının yanıtlarına bakalım:


Elma tipi kadın nasıl giyinmeli? Elma tipi kadın ne giymeli? Elma tipi vücut özelliklerinde genellikle güzel bacaklar söz konusudur. Bunun yanında, omuz, basen; ve bel ölçülerinin birbirlerine yakın olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Elma tipi kadın ne giymeli diyenler, her şeyin öncesinde bacaklarını ortaya çıkartarak güzelliklerini gösterebilmelidirler. Elma tipi kadın nasıl giyinmeli diyenler, korse giymelerinin sonrasında, dar paça pantolon giyebilir; ya da kısa elbise; ve eteklerden destek alabilirler. Göbeklerini gizleyebilmek adına ise elbiselerin üst tarafı, ya da etek ve pantolon üstü bluzlerin bol olması gerekmektedir. Tercih edilmesi gereken ayakkabıların ise topuklu olması özellikle önerilmektedir.
Armut tipi kadın nasıl giyinmeli? Armut tipi kadın ne giymeli? Armut tipi vücut özellikleri arasında geniş basenlerden söz etmemiz gerektiğini unutmamalıyız. Hatta armut tipi vücut özelliklerine göre tek fazlalığın basenler olduğunu da söyleyebiliriz. Peki armut tipi kadın ne giymeli, armut tipi kadın nasıl giyinmeli? Dar; ve açık renk bluzler giyilebilir; ancak bluzlerin ya da ceketlerin vatkalı olmaları, basenlerin daha geniş görünmesini önlemek adına tercih edilebilecek bir unsurdur. Eteklerin ise bel kısımları dar olmalı; alta doğru bollaşmalıdır. Pantolonlar ise özellikle koyu renk olmalıdırlar.
Kum saati kadın tipine baktığımızda ise, kum saati kadın tipinin basen, ve göğüs kısmının büyük, ancak bel kısmının ince olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Kum saati kadın tipinde her kıyafetin güzel durmayacağınıbelirtmemiz gerekmektedir. Kum saati kadın tipinde, bel kısmının inceliğinin vurgulanması önemlidir. Bunun için dar elbiseler giyilebilir, ancak giyilen elbiselerin hareketli olmamalarının gerekliliği de unutulmamalıdır. Göğüs dekoltesi hafif bir şekilde sağlanabilir, ve bunun yanında, büyük kolyelerden kaçınılmasının gerekliliğini de hatırlatmayı unutmamalıyız.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası