Kabızlığa Çözüm Nedir? Kabızlığa Ne İyi Gelir?

Bu yazımızda, nasıl zayıflanır diyenlerin en büyük dertlerinden birisi olan kabızlık sorununun nasıl giderilebileceğinden bahsetmeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Kabızlığa çözüm nedir diyenler, ya da kabızlığa ne iyi gelir diyenler, yazımız içerisinde aradıkları bilgileri rahatlıkla bulabilecekler. O halde, kabızlık sorununun derinlemesine çözümlerine birlikte bakalım, ve bakalım kabızlıpa ne iyi gelir? Kabızlığa çözüm nedir?


Kabızlığa ne iyi gelir diyenler, her şeyden önce, mısır unu ile çorba hazırlayarak bunu tüketebilirler. Badem yağı içmek de, kabızlığa çözüm nedir sorusuna yanıt niteliği taşımaktadır. Kabızlığa ne iyi gelir sorusunun yanıtları arasında, kabağın pişirilmesi sırasında elde edilen sarı suyun içilmesinden de söz etmeyi unutmamak gerekmektedir. Kuru incir ile birlikte tüketilen kızılcık da kabızlık için iyi gelen besinler arasında yer almaktadır.
Elma, armut; ve erik hoşafları, süt, ve zeytinyağı karışımı, kurutulmuş sinameki yaprağı da kabızlığa ne iyi gelir sorusunun yanıtı niteliğindedir. Bununla birlikte, cevizin içinde bulunan kuru kabuğun kaynatılması sureti ile elde edilen suyun içilmesi; ya da kaynatılarak içilen sinameki yaprağı suyunun da kabızlık sorununa iyi geldiğini belirtebiliriz…

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası