Kahve Selülit Yapar Mı? Selülit Yapan İçecekler Nelerdir?

kahve selülit yapar mıBu yazımızda sizlere selülit yapan içecekler ile ilgili bilgiler vereceğimizi, ve alkol selülit yapar mı; ve kahveselülit yapar mı sorularının yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de selülit yapan içecekler ile ilgili bilgi edinerek, alkol selülit yapar mı, ya da kahve selülit yapar mı sorularının yanıtlarını öğrenmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:


Alkol selülit yapar mı? Evet, selülit yapan içecekler arasında alkolden söz edilmektedir; çünkü alkolün vücuttan atılımı oldukça zordur. Bu nedenle alkol vücutta uzun süre kalmaktadır; ve bu kalan alkolün de yağ olarak geri dönüşüm yaptığını; bu durumun da selülit nedenleri arasında yer aldığını belirtmemiz gerekmektedir. Selülit yapan içecekler arasında yer alan alkolün tüketilmesi isteniyorsa, bu durumun, haftada iki günden fazla olmamasının önerildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Kahve selülit yapar mı? Selülit yapan içecekler arasında kahvenin yer aldığı, önceki zamanlarda sık sık belirtilmekte idi, çünkü kahvenin, damarları büzüştüren bir özelliğinin bulunduğuna inanılırdı. Ancak aslında kahvenin, damarları açıp metabolizmayı hızlandırarak, yağların depolanmasını önlediği, yapılan son araştırmalar ile ortaya konulmuş bulunmaktadır. Bu nedenle, selülit yapan içecekler arasında kahvenin yer almadığını, hatta selülit üzerinde olumlu bir takım etkilerinin bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası