2 Haftada 10 Kilo Vermek İsteyenler İçin İsveç Diyeti Önerisi

Bu yazımızda sizlere, İsveç diyeti hakkında bilgi vermeye çalışacağız. İsveç diyeti, 2 haftada 10 kilo vermek isteyenler için ideal bir diyet olmakla birlikte, İsveç diyeti ile iki sene boyunca hiç kilo almayacağınız gibi bir iddianın bulunduğunu da belirtmek isteriz. İsveç diyeti ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde sizlere aktaralım, bakalım 2 haftada 10 kilo vermek isteyenler, İsveç diyeti ile ilgili neler bilmeliler…


2 haftada 10 kilo verdiren diyet olma özelliğini taşıyan İsveç diyeti, 2 haftada 10 kilo diyeti olarak adlandırılmış olsa da, İsveç diyeti ile, 2 haftada 20 kilo vermek olanaklı şeklinde bilgilerin bulunduğunu da unutmamamız gerekiyor. 2 haftada 7 kilo vermek de söz konusu, ancak, İsveç diyeti ile ilgili şu bilgiyi edinmeniz gerekiyor ki: oldukça iddialı bulunan İsveç diyetinin en ilgi çeken yönü, İsveç diyeti yapacak olan kişilerin, iki sene boyunca hiç kilo almayacakları yönündeki bilgi… Ne kadar inandırıcı olduğunu, durup biraz düşünmek lazım elbette.
İsveç diyeti, B vitamini bakımından yoksun diyetler arasında yer alıyor. 2 haftada 10 kilo vermek İsveç diyeti ile her ne kadar mümkün olsa da, İsveç diyeti ile zayıflamayı çok fazla abartmamalı, ve ikinci haftanın sonunda mutlaka İsveç diyetini bırakmalısınız. Bir de, belirtmemiz gereken diğer bir nokta, kolesterol problemi yaşayan kişilerin, İsveç diyeti uygulamamaları; çünkü İsveç diyeti kolesterolün yükselmesini olanaklı hale getirerek, sağlığınıza zarar verebiliyor.
Bu anlamda şu soru aklımıza takılıyor: İsveç diyeti zararlı mı? İsveç diyeti zararlı mı sorusunun yanıtının evet şeklinde olacağı bir grup insan mevcut: kolesterolü yüksek olan kişiler; ve bunun yanında, vitamin bakımından yoksunluk çekebilecek olan, İsveç diyetini uzun süreli uygulama eğiliminde bulunanlar. İsveç diyeti ile ilgili diğer detayları da, sitemiz içerisinde bulunan farklı yazılar dahilinde bulabileceksiniz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Ben 13 yasındayım 1.57 boyum var ve 60 kiloyum 2 hafta içinde kilo vermem lazım nasıl olucak?

  2. ben 29 yasındayım 1.61 boyum 79 kıloyum

    1. Canım ortalama 26 kilo vermen gerekiyor. Bunu doktor kontrolünde yapmanı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası