3 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Bu yazımızda sizlere, 3 günde 2 kilo verdiren diyet önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. 3 günde 2 kilo verme diyeti 500 kalorilik diyet grubunda yer almakla birlikte, tekrarlı bir şekilde uygulanması önerilmemektedir. 500 kalorilik diyet, 3 günde 2 kilo verme diyeti, ya da 3 günde 2 kilo verdiren diyet olarak bilinmekle birlikte, 500 kalorilik diyet uygulamasının listesi tek günlüktür. Sizin bu listeyi üç gün boyunca aynı şekilde uygulamanız gerekmektedir. O halde 3 günde 2 kilo verme diyeti için 500 kalorilik diyet listesini hemen sizlerle paylaşalım:

3 günde 2 kilo verdiren diyet, 3 günde 2 kilo verme diyeti ve 500 kalorilik diyet:

Sabah kahvaltısı: Bir tane elma, bir kase diyet yoğurt
Öğle yemeği: Derisi alınmış ızgara tavuk; ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı ve limon ile tatlandırılmış yeşil salata
Akşam yemeği: Zeytinyağı içerisinde, domates, kereviz sapı, havuç, ve kabak dilimleri kızartılır. İçerisine az yağlı ve tuzsuz peynir ilavesi yapılarak tüketilmesi gerekmektedir.

3 günde 2 kilo verme diyeti, ya da 3 günde 2 kilo verdiren diyet olarak bilinen 500 kalorilik diyet uygulaması sırasında zayıflama egzersizlerinden yararlanılması, ve bol su içilmesi halinde, amacınıza daha gerçekçi bir şekilde ulaşabileceğinizi bilmelisiniz…

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası