Diyet Yaparken Çok Acıkıyorum Diyet Yaparken Acıkınca Ne Yapmalı?

Eğer siz de, nasıl zayıflanır diyenlerdenseniz, ve muhtemelen de zayıflama diyetlerinden bir tanesini uyguluyorsanız, diyet yaparken çok acıkıyorum diyenlerdensiniz demektir. Diyet yaparken çok acıkıyorum diyenler, diyet yaparken acıkmak ne demektir çok da iyi bilirler. Peki, diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtı hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Bu yazımızda sizlere, diyet yaparken çok acıkıyorum dediğiniz için, diyet yaparken acıkmak duygusunu çok fazla yaşamamanız adına, diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtlarından söz edeceğiz; ve isterseniz bilgilerimizi paylaşmaya da hemen başlayalım:


Diyet yaparken çok acıkıyorum diyenlerin, diyet yaparken acıkmak sırasında, kesinlikle hemen mutfağa koşmamaları gerekir. Beklemeleri gereken en fazla on dakikadır. Öncelikle açlık duygularının bastırılmasını beklemeliler; eğer açlık duygusu bastırılamıyorsa, o halde yapılması gereken, açlığın nasıl daha kolay bastırılabileceğini bulmak olacaktır.
Diyet yaparken acıkmak sırasında yapılması gereken bir şey vardır ki o da, bir ya da iki bardak su içmek… Diyet yaparken çok acıkıyorum diyenlerin bol bol su içmesi, ve karınlarını su ile doldurmaları önerilmektedir. Bu sayede açlık hissini olabildiğince bastırabilmeleri olanaklı hale gelecektir. Açlık hissi de midenin boşluğundan kaynaklanan bir duygu değil midir zaten?
Diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtlarından bir diğeri de: diyet yaparken acıkmak sırasında bir dilim limonu kesmek, ve bu limonun suyunu içmektir. Diyet yaparken çok acıkıyorum diyenler, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtları aşamasında bu uygulamanın oldukça faydasını görmektedirler.
Diyet yaparken çok acıkıyorum diyenlerdenseniz, diyet yaparken acıkmak istemediğinizden dolayı şunu yapabilirsiniz: gün içerisinde almanız gereken 1500 kaloriyi üç öğünde almak yerine altı öğünde almayı deneyin. Yemek aralığınızın kısalması dolayısı ile, artık diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtlarını aramaktan da kurtulmuş olursunuz.
Diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtlarından bir diğeri de egzersiz yapmak, ve hareket halinde olmaktır. Bu sayede, hem kalori harcama miktarınız artar, hem de, diyet yaparken acıkmak gibi bir durum ile çok sık karşı karşıya kalmamış olursunuz…

2 Comments

  1. bella 26 Mart 2017
    • adanur 26 Mart 2017

Leave a Reply

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası