İşte En İyi Diyet Programı!

en iyi diyet programiEn iyi diyet programının hangisi olduğuna dair bir fikriniz var mı? Aslında her kişi için, onun yaşı, cinsiyeti, yaşam tarzı, ve metabolizma hızı ile, sağlık durumuna uygun diyettir en iyi diyet programı… Ancak bunun yanında, Harvard Tıp Fakültesi tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, en iyi diyet programının Akdeniz diyeti olduğu belirlendi… Yazımızın ilerleyen bölümlerinde, Akdeniz diyeti hakkında bilgi sahibi olarak, Akdeniz diyeti kaç kilo verdirir sorusunun da yanıtına ulaşabileceksiniz.

Akdeniz Diyeti Hakkında Bilgi

Harvard Tıp Fakültesi’nden verilen bilgilere göre, en iyi diyet programı Akdeniz diyeti; ve bu durum, sadece zayıflama için de geçerli değil. Akdeniz diyeti, kalp sağlığından göz sağlığına kadar, pek çok olumlu etkisi bulunan en sağlıklı beslenme şekli olarak belirtiliyor. Zeytinyağı, sebze, meyve; ve tahıl içeriği yüksek olan Akdeniz diyetinde, et, süt, ve süt ürünlerinin de pek tüketilmediğini belirtmemiz gerekiyor.

Akdeniz Diyeti Nasıl Yapılır?

Akdeniz Diyeti Kaç Kilo Verdirir?

Harvard Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, araştırmacıların %98’i kilolu; ve Akdeniz diyeti ile beslenmelerinin sonucunda, 1 yılda 5 – 10 kilo arası zayıfladıkları gözlemlenmiş durumda.

Yaz aylarında rahatlıkla uygulanabilir bir diyet olan Akdeniz diyetini denemeye, sizce de deymez mi?

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası