Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı? Sarımsak Çayı İle İlgili Bilgiler

Fahriye Evcen nasıl zayıfladıSon günlerin en beğenilen dizilerinden olan Çalıkuşu dizisinin güzel oyuncusu Fahriye Evcen bu günlerde sarımsak çayı ismi ile anılıyor. Fahriye Evcen nasıl zayıfladı, ya da Fahriye Evcen nasıl kilo verdi diyenler sarımsak çayı yanıtını alıyor. Biz de bu nedenle yazımız içerisinde sizlere, Fahriye Evcen nasıl zayıfladı; ve Fahriye Evcen nasıl kilo verdi sorusunun yanıtı olan sarımsak çayı ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz…


Fahriye Evcen nasıl zayıfladı, ve Fahriye Evcen nasıl kilo verdi sorusuna yanıt olan sarımsak çayı için gerekli malzemeleri gözden geçirecek olursak:
Sarımsak çayı için gerekli malzemeler:
İki diş sarımsak
İki çay kaşığı limon suyu
Küçük bir parça zencefil
İki fincan su
İki çay kaşığı bal
Sarımsak çayını yapmak için bu malzemeleri şu şekilde kullanmanız gerekiyor: İlk olarak zencefilin kabuğunu soymalı; sonrasında da suyun içerisine atarak toplamda altı dakika kaynatmalısınız. Sonrasında ocağın altını kapatın, ve sarımsağı ezerek, balı, ve limon suyunu da eklemek sureti ile tüm malzemeleri birbirine karıştırın; bunun sonrasında ise sarımsak çayının soğumasını bekleyin. Daha sonra sarımsak çayını süzmek sureti ile soğuk olarak tüketebilirsiniz.
Fahriye Evcen de zayıflamak için destek aldığı sarımsak çayını sabah, ve akşam olmak üzere günde iki sefer tüketiyor…

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası