Göbek Eritme Hareketleri Ve Göbek Eriten Egzersizler

İçimizde, göbek eritme yolları; ve göbek eritme hareketleri ile ilgili bilgi sahibi olmayı istemeyen var mı? Göbek eriten egzersizler, her zaman ilgi odağı olmuştur. Bunun nedeni, göbek eritmeye, en zayıf insanların dahi, zaman zaman gereksinim duymasından kaynaklanmaktadır. Eğer sizler de, göbek eritme yolları, ve göbek eritme hareketleri hakkında bilgi sahibi olmak, ve göbek eriten egzersizleri öğrenmek istiyorsanız, yazımızdan destek alabilirsiniz:


Göbek eritme hareketleri arasında yer alan ilk uygulama şudur: düz; ve sert bir zemin üzerine sırt üstü uzanın. Yüzünüzün tamamen yukarı bakar pozisyonda olması gerekmektedir. Sonrasında, iki elinizin başınızın arkasına gelmesini sağlayın; ve parmaklarınızı burada birleştirin. Daha sonra ise, dizlerinizi, çenenize doğru çekmeyi amaçlayın. Aynı anda şunu da yapmanız gerekmektedir: omuzlarınızı yukarı kaldırmalı, ama boynunuzun konumunu değiştirmemelisiniz. Bunun sonrasında yapmanız gereken şey ise, sol bacağınızı düz bir şekilde yukarı doğru kaldırmaya çalışarak sağa doğru dönmeyi hedeflemek. Daha sonra ise aynı hareketi sağ bacağınıza uygulamalısınız. Bu işlemi, göbek eriten egzersizler arasında, ortalama 25 sefer uygulamanız gerekmektedir.
Göbek eritme yolları arasında uygulamanız gereken bir diğer hareket ise, bir sandalyenin üzerine çıkmak; ve sandalyeye sıkıca tutunmak. Bu işlemin sonrasında, sıra ile iki dizinizi de bükerek, çenenize doğru çekmeyi denemeniz gerekmektedir. Göbek eriten egzersizler arasında yer alan bu uygulamayı, 15 kez yapmanız önerilmektedir.
Göbek eritme hareketleri arasında yer alan bir diğer şey ise şudur: sert bir zemin üzerine sırt üstü uzanmalısınız. Bunun sonrasında ise, kollarınızı iki yana uzatmalı, ve ardından da dizlerinizi dik bir şekilde yukarı doğru kaldırmalısınız. Her iki dizinizi de dik olarak yukarı kaldırdıktan sonra, bacak bacak üstüne atar gibi bir hal almanız, ve bir süre bekledikten sonra da bacaklarınızı değiştirmeniz, aynı hareketi diğer tarafa uygulamanız gerekmektedir. Göbek eriten egzersizler arasında yer alan bu uygulamayı, ortalama 15 sefer gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Göbek eriten egzersizler hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ederken, göbek eritme yollarından bir diğerinin de, yine sırt üstü, sert bir zemine uzanarak gerçekleştirildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Kollarınızı yanlara doğru dik bir şekilde uzatmanız gerekmektedir. Dizlerinizi, bacaklarınız hafif bir şekilde aralık iken kıvırmalı, ve bu sırada, bedeninizi yerden kaldırmadan omuzlarınızı kendinize doğru çekmeniz gerekmektedir.
Göbek eritme hareketleri arasında sizlere aktaracağımız son bilgi ise şudur: yere bu sefer yüz üstü uzanmalısınız; sonrasında ise, ayak parmaklarınız, ve dirsekleriniz üzerinde bedeninizi yukarı doğru kaldırmayı amaçlamalısınız.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası