Karın Yağları Nasıl Eritilir? Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Bu yazımızda, karın yağları nasıl eritilir sorusunun yanıtları arasında yer alan, karın yağlarını eriten egzersizlerden söz etmeye çalışacağız. Nasıl zayıflanır diyenlerin en büyük problemlerinden bir tanesinin karın yağlarını eritmek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, karın yağları nasıl eritilir sorusunun yanıtları arasında yer alan, karın yağlarını eriten egzersizleri birlikte öğrenelim; ve nasıl zayıflanır sorusuna yanıt bulalım:


Karın yağları nasıl eritilir sorusunun ilk yanıtı, karın yağlarını eriten egzersizler arasında yer alan bacakları kaldırma hareketidir. Bunun için sert bir zemin üzerinde sırt üstü uzanmalı; ve başınızı iki elinizle yukarı doğru kaldırmalısınız. Omuzlarınızın da yukarı kaldırılması gerektiğini unutmayın. Bir bacağınızı diğerinin üzerine koyarak havaya doğru, olabildiğince dik bir şekilde kaldırın; bu sırada karnınızdan destek almayı; ve bacaklarınızı tam olarak yukarı kaldırdığınız sürede de karnınızı içeri çekmeyi unutmamalısınız.
Nasıl zayıflanır diyenler, karın yağlarını eriten egzersizler arasında yer alan bir diğer hareket olarak da şunu yapmalıdırlar: sert bir zemine uzanmalı; ve elleri ile başlarını yukarı kaldırmalıdırlar. Bu sırada bacaklar da ileri doğru uzatılmış şekilde yukarı kaldırılmalıdır. Bu işlemin gerçekleşmesi sırasında sağ bacak karına çekilmeli, sol dirsek ise olabildiğince sağa doğru getirilmelidir. Daha sonra sağ bacak uzatılmalı, ve sol bacak karna doğru çekilip, bu sefer de sağ dirsek olabildiğince sola getirilmeye çalışılmalıdır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası