Vücudu İnceltici Hareketler Ve Vücudu İnceltme Hareketleri

Bu yazımızda sizlere vücudu inceltici hareketler hakkında bir takım önerilerde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Vücudu inceltme hareketleri, ve vücudu inceltme egzersizleri olarak aklınızda kalabilecek olan bu hareketleri uygulayarak,

Vücudu inceltici hareketlerden ilki şudur: Ayakta dik durulur; eller ise yana sarkıtılır. Sonrasında, belden yukarısı, baş da dahil olmak kaydı ile öne doğru yatırılır. Bu arada sol dizin de bükülerek karına doğru çekilmesi gerekmektedir. Dizinizi çektiğiniz sırada elleriniz ile göğsünüze bastırmayı da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise başlangıç pozisyonuna dönülür, ve aynı hareket bu sefer de sağ diz için uygulanmaya başlanır. Vücudu inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamanın, her seferinde bacak değiştirmek sureti ile beşer sefer tekrarlanması gerekmektedir. Vücudu inceltme egzersizlerinden bir başkası ise şu şekilde uygulanır: Öncelikle eller omuzlara konulur, sonrasında ise vücut dik tutulur. Bunun ardından vücudu sıkmamak kaydı ile, eğilebildiğiniz kadar eğilmeniz gerekmektedir. Eğilmiş pozisyonda iken, yavaş bir şekilde sağ tarafa gidin; ve daha sonra da sol tarafa doğru olabildiğince çok gidin. Bunun sonrasında ilk pozisyonu almak kaydı ile, vücudu inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamayı on sefer gerçekleştirmeniz gerekmektedir.”>nasıl zayıflanır sorunuzun yanıtlarına da ulaşabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybı yaşamadan, vücudu inceltici hareketlere, vücudu inceltme hareketleri, ve vücudu inceltme egzersizlerine birlikte bakalım:


Vücudu inceltici hareketlerden ilki şudur: Ayakta dik durulur; eller ise yana sarkıtılır. Sonrasında, belden yukarısı, baş da dahil olmak kaydı ile öne doğru yatırılır. Bu arada sol dizin de bükülerek karına doğru çekilmesi gerekmektedir. Dizinizi çektiğiniz sırada elleriniz ile göğsünüze bastırmayı da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise başlangıç pozisyonuna dönülür, ve aynı hareket bu sefer de sağ diz için uygulanmaya başlanır. Vücudu inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamanın, her seferinde bacak değiştirmek sureti ile beşer sefer tekrarlanması gerekmektedir.
Vücudu inceltme egzersizlerinden bir başkası ise şu şekilde uygulanır: Öncelikle eller omuzlara konulur, sonrasında ise vücut dik tutulur. Bunun ardından vücudu sıkmamak kaydı ile, eğilebildiğiniz kadar eğilmeniz gerekmektedir. Eğilmiş pozisyonda iken, yavaş bir şekilde sağ tarafa gidin; ve daha sonra da sol tarafa doğru olabildiğince çok gidin. Bunun sonrasında ilk pozisyonu almak kaydı ile, vücudu inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamayı on sefer gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası