Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

zayıf görünmek için nasıl giyinmeliBeliniz olması gerekenden biraz kalın, basenleriniz çıkık gibi mi duruyor? Gideceğiniz önemli bir yer, katılacağınız toplantı; ya da görüşeceğiniz önemli biri var; ama sizin zayıflamak için yeteri kadar zamanınız yok mu? Peki zayıf görünmek için nasıl giyinmeli? Zayıf görünmek için ne yapılmalı? Yazımız içerisinde sizlere, zayıf görünmek için yapılması gerekenlerden söz edeceğiz…

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?
Zayıf Görünmek İçin Neler Yapılmalı?

• Herkesin farklı bir vücut tipi bulunmakla birlikte, toplamda dört farklı vücut tipi bulunmaktadır. Bunlardan elma, armut, kum saati, ya da dikdörtgen olan sizin vücut tipiniz olmalı… İlk olarak hangi vücut tipine sahip olduğunuzu öğrenin; ve sonrasında, buna yönelik hilelere başvurun. Mesela: basenleriniz geniş, göğüsleriniz küçük ise, armut tipi olabilirsiniz. Ve yapmanız gereken basenlerinizle göğüsleriniz arasında orantıyı sağlayacak şekilde giyinmektir. Bunun için koyu renk bir alt, daha canlı bir üst giymeniz gerekmektedir. Vücut tipinizi öğrenmeye çalışırken olabildiğince gerçekçi olmanız gerektiğini de belirtelim; aksi halde istediğiniz başarılı sonucu elde edemezsiniz.

• Zayıf görünmek için yapılması gerekenlerden bir diğeri de, vücudu saran model, ve kumaşlardan oluşan kıyafetleri giymemektir. Kimi kumaşlar likralıdır, ve vücudunuzun şeklini alır. Kimi kotlar dardır… Siz bunlara ek olarak tayt bile giymek isteyebilirsiniz; ve basenleriniz; ya da karnınız çıkık ise zayıf görünmek sizin için bir hayalden ibaret olur. Bu nedenle, bu tür dar pantolonlar giymek istediğinizde de mutlaka üzerine uzun, ve tercihen bol bluzlar giymelisiniz.

• Zayıf görünmek için yapılması gerekenler arasında sadece koyu renk giyinmek yok elbette. Şişman bir kadının, hiç açık renk, ya da desenli kıyafet giyindiğini görmediniz mi? Dikkat etmeniz gereken sadece, renkleri doğru kombinlemek, ve bununla birlikte, fazla kilolarınızın olduğu yerlerde canlı renkler, ve büyük desenler kullanmaktan kaçınmaktır.

• Mutlaka görmüş olmalısınız: Boydan çizgili, ama çizgilerin kalın, ve ince olarak değiştiği elbiseler bulunmaktadır. Bu elbiseler, tasarımcıların, görünümde kilosu ile oynamak isteyen kişiler için özel olarak hazırlamış olduğu kıyafetlerdir. Eğer iki yanında koyu renk kalın şerit çizgileri bulunan, ön ve arka bedeni ise açık renk elbiselere bakarsanız, sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterdiklerini görebilirsiniz. Bu nedenle, alışverişlerinizi, nasıl yaptığınızı da bilmeniz gerekmektedir.

• Toparlayıcı özelliği bulunan çamaşırları da mutlaka elbiselerinizin altından giymelisiniz. Böylece, hem göğüs, hem kol; hem de bacaklarınızın, elbiselerin altında daha derli toplu durduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası