1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet Ve Elma Sirkesi İle Zayıflama Formülü

Bu yazımızda sizlere, elma sirkesi ile zayıflama formülünden söz edeceğiz. Nasıl zayıflanır diyenler, elma sirkesi ile zayıflamanın olanaklı olduğunu mutlaka ki duymuşlardır. Fakat elma sirkesi ile zayıflamanın, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet şeklinde, elma sirkesi ile zayıflama formülü şeklinde uygulandığını duyan oldu mu? Elma sirkesi ile zayıflama formülü, elma sirkesi ile zayıflamayı isteyenler için oldukça basit olmakla birlikte, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet için, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet listesine de ihtiyacınız yok. Yediklerinizin kilo aldıran yiyecekler olmaması yeterli. Nasıl zayıflanır diyenler için zaten sitemiz içerisinde, zayıflatan besinler hakkındaki bilgilerimizi sıklıkla paylaşıyoruz. Şimdi daha fazla zaman harcamadan, elma sirkesi ile zayıflama amaçlı olarak, elma sirkesi ile zayıflama formülünü verelim:
1 ayda 8 kilo verdiren diyet olma özelliğini taşıyan elma sirkesi ile zayıflama formülü için gerekli malzemelere bakalım:


Dört bardak su
Dört yemek kaşığı bal
Dört yemek kaşığı elma sirkesi
Elma sirkesi ile zayıflama formülünde kullanmanız için vermiş olduğumuz malzemelerin tamamının, cam bir şişe içerisinde iyice karıştırılması gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı, her yediğiniz yemekten sonra, yarım çay bardağı içmeniz önerilmektedir. Elma sirkesi ile zayıflama amaçlı olarak önermiş olduğumuz bu formülü bir ay boyunca düzenli olarak uygular, ve yediklerinizi de özenli bir şekilde seçerseniz, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet uygulamasını siz de gerçekleştirmiş olursunuz.
Elma sirkesi ile zayıflamada neleri yememeye dikkat etmelisiniz? Özellikle şeker, beyaz un, tuz, yağ, içeriğinde katkı maddesi bulunduran besinler gibi yiyeceklerden, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet uygulamasını gerçekleştirdiğiniz sürece uzak durmanız önerilmektedir.

Incoming search terms:

 • elma sirkesi zayıflatırmı
 • elma sirkesi ile zayıflama
 • zayıflamak için elma sirkesi
 • elma sirkesi diyeti
 • elma sirkesi zayıflama
 • elma sirkesiyle zayıflama
 • elma sirkesi ile nasıl zayıflanır
 • sirke ile zayıflama
 • sirke zayıflatırmı
 • zayıflamanın en kolay yolu elma sirkesi

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

7 comments on 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet Ve Elma Sirkesi İle Zayıflama Formülü

 1. Name diyor ki:

  4 bardak suyu hangi bardakta olcak ?

 2. aysegul diyor ki:

  su bardağı

 3. Name diyor ki:

  Bu ne saçma bişey.şekerden yagdan beyaz unxdan uzak durabilirsen zaten sirkeli su içme eziyetine girmeden kendiliginizden kilo verirsiniz..

  • name diyor ki:

   ewet kendiliginden kilo verirsin arkaasim ama 1 ayda 8 kilo weremezsin. sirke zayiflamayi hizlandiriyo metabolizmanin daha hizli calismasini sagliyo.

 4. Name diyor ki:

  Evet sırkeyi doğru kullanıp az ve ôz yedıgımızde gercekten kışı verılebılıyor .

 5. name diyor ki:

  çiçek balı mı ve elma sirkesi normal oln dn mı ?? :D