Ebru Şallı Zayıflama İksiri İle 5 Günde Zayıflamanız Mümkün

Ebru Şallı’nın, zayıflama konusunda, vermiş olduğu bilgilerle ne kadar iddialı olduğunu hepimiz az ya da çok, ama mutlaka bir şekilde biliyoruz. Bu yazımızda sizler için, Ebru Şallı zayıflama formülleri arasında yer alan Ebru Şallı zayıflama iksirini anlatacağız. Ebru Şallı zayıflama iksiri ile, 5 günde zayıflama olanağı bulabileceğiniz belirtiliyor. Nasıl zayıflanır diyenler, 5 günde zayıflama adına, Ebru Şallı zayıflama formülleri arasında yer alan, Ebru Şallı zayıflama iksirini denemeye değer öyle değil mi?


5 günde zayıflama için, nasıl zayıflanır diyenlere, Ebru Şallı zayıflama formülleri arasında yer alan Ebru Şallı zayıflama iksiri için gerekli malzemeleri aktaralım:
Ebru Şallı zayıflama iksiri için gerekli malzemeler:
Yarım limonun suyu
Bir tane orta boy soğan
Bir avuç maydanoz
Bir avuç brokoli
İki tane enginar
Üç tane kabak
Ebru Şallı zayıflama formülleri arasında yer alan Ebru Şallı zayıflama iksiri ile 5 günde zayıflama adına uygulamanız gereken Ebru Şallı zayıflama iksirinin hazırlanışı şu şekildedir: Öncelikle, kabağı, enginarı, maydanozu, brokoliyi ve soğanı bir miktar su ile haşlayın. Tüm bu malzemelerin haşlanmasından sonra ise blenderden geçirerek ezilmelerini sağlayın. Ezilen tüm bu malzemelerin içerisine sıkacağınız limon suyu ile birlikte, malzemeleri yeniden blendere alın, ve bu sefer de karıştırın. İşlemin sonunda elde etmiş olacağınız 5 günde zayıflama için Ebru Şallı zayıflama iksirini, sabah kahvaltısından yarım saat önce olmak kaydı ile, günde bir sefer içmeniz önerilmektedir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. ebru hanım kaç kilo verdiriyor 5 gündee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası