Zayıflatan Çorba Tarifi Kırmızı Biber Çorbası

Bu yazımızda sizlere, zayıflatan çorbalar arasında yer alan kırmızı biber çorbası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Zayıflatan çorbalar arasında bir arayış içerisinde iseniz, ve Kırmızı biber çorbası nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan kırmızı biber çorbası tarifini alarak zayıflatan çorba tarifini edinmek istiyorsanız, hiç zaman kaybettirmeden kırmızı biber çorbası için gerekli olan malzemeleri verelim, sonrasında da zayıflatan çorba tarifi, kırmızı biber çorbası tarifini aktarmaya başlayalım:


Kırmızı biber çorbası için gerekli malzemeler:
Bir dal biberiye
Yeterli miktarda su
Bir tane acı biber
Bir tane kırmızı soğan
On tane kırmızı biber
Zayıflatan çorbalar arasında yer alan zayıflatan çorba tarifi için hiç zaman kaybetmeden, kırmızı biber çorbası nasıl yapılır sorusunun yanıtı olan kırmızı biber çorbası tarifini alıp, kırmızı biber çorbası yapmayı öğrenelim:
Kırmızı biber çorbası nasıl yapılır? Kırmızı biber çorbası tarifi:
Kırmızı biber çorbasını yapmak için öncelikli olarak kırmızı biberlerin yıkanması, sonrasında da kalın bir şekilde doğranması gerekmektedir. Daha sonra kırmızı soğan dörde bölünür. Bunun sonrasında da acı biber doğranarak, hazırlanan bu malzemeler bir tencere içerisine alınır. Biberiye, ve su da sonrasında ilave edilir. Sonrasında kırmızı biber çorbasının içerisindeki malzemelerin yirmi dakika kadar haşlanması gerekmektedir. Bu işlem sonrasında ocaktan alınması gereken kırmızı biber çorbası blenderden geçirilip, içerisine biraz tuz eklenerek zayıflatan çorbalar arasında tüketilebilir.
Ancak zayıflatan çorba tarifi içerisinde yağ bulunmadığına dikkat ederek, siz de yağ kullanmamalısınız…

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası