Zayıflatan İçecekler

zayıflamaya yardımcı içeceklerBu yazımızda sizlere, zayıflatan içecekler nelerdir sorusunun yanıtları arasında yer alan, zayıflatan içecekler; ve zayıflamaya yardımcı içeceklerden söz edeceğiz. Zayıflamak için diyet; ve egzersiz yapmalısınız, ama yanında bir de zayıflamaya yardımcı içecekleri tüketirseniz, işinizin daha kolay olacağını da belirtmeliyiz. O halde gelin zaman kaybetmeden, zayıflatan içecekleri gözden geçirmeye başlayalım…

Zayıflatan İçecekler Nelerdir?

• Dört bardak suyun içerisine iki tane greyfurt, üç tane limonu, kabuklarını soymadan, ince şekilde doğrayın. Sonrasında bu karışımı 15 dakika kaynatın. Ardından içerisine üç çorba kaşığı bal ilave edin, ve bir 15 dakika daha kaynatarak, ardından da süzün. Hazırlamış olduğunuz bu karışım suyunu, her gün, sabah, ve akşam olmak kaydı ile birer bardak için.

• Kaynatılmış dört bardak suyun içerisine, bir tane kabukları soyulmamış limonu; ve bir çorba kaşığı papatyayı koyun, ve ağzını kapatıp beş saat bekletin. Ardından süzün. Bu şekilde elde edeceğiniz içeceği, her gün 10:00; ve 15:00’da için.

• İki tane kerevizi dört bardak suyun içerisine koyup 15 dakika kaynatın, ve süzün. Elde ettiğiniz kereviz suyunun içerisine bir bardak taze sıkılmış domates suyu, ve bir bardak taze sıkılmış havuç suyu ekleyin. Sonrasında bu karışımdan, her gün 10:00, 15:00, 21:00 saatlerinde bir su bardağı için…

• Bir tatlı kaşığı marul tohumunu dört bardak suyun içerisine koyup beş dakika kaynatın. Sonra süzün, ve her gün, iki kere, birer kahve fincanı olacak şekilde için.

• Zayıflatan içeceklerden bir diğeri de limonlu ve ballı sudur. Uygulanışının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası