Ceviz Suyu Zayıflatırmı?

Her sabah kahvaltılarında mutlaka tüketmemizin önerildiği; ya da ara öğün olarak mutlaka yememiz gereken ceviz, taze kırılmış olmalı; aksi halde içeriğinde bulunan Omega-3 sağlıklı yağ asitleri etkisini kaybediyor. Peki ceviz suyu hakkında neden pek çoğumuzun bilgisi yok? Zayıflamak için çok çeşitli bitkisel yöntemlerden yararlanan bizler, neden ceviz suyu zayıflatırmı sorusunun yanıtları hakkında araştırma yapmıyoruz? Pek çok kadın ceviz suyu kürünü denedi ve elde etmiş oldukları sonuçlar araştırma konusu oldu. Peki ceviz suyu kürü ne işe yarar?

Ceviz Suyu Kürü Ne İşe Yarar?

■ Açlık hissini bastırarak, uzun süre tokluk sağlar.
■ Tatlı krizlerini bastırır; kişilerin şekerli bir şeyler yeme isteği zamanla azalır.
■ Diyetlerin neden olduğu sinir, halsizlik ve yorgunluk etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.
■ Bölgesel zayıflamada, özellikle basenlerin erimesine katkı sağlar.
■ Yine bölgesel zayıflamada göbek eritmeye katkısı bulunmaktadır.

Hala ceviz suyu zayıflatırmı diyorsanız, bu bilgiler sizin için altın niteliği taşıyacaktır. Peki ceviz suyu kürünü hazırlamak zor mu? Kesinlikle değil. Aksine zahmetsiz şekilde ceviz suyu kürünü uygulayabilirsiniz. Nasıl mı?

Ceviz Zayıflatır Mı?

Ceviz suyu kürünü hazırlamak için gerekli malzemeler: oda sıcaklığında bir bardak su ve sert dış kabuğu soyulmuş bir tane tüm ceviz. Yapmanız gereken şey ise suyun içerisine cevizi akşamdan atmaktan ibaret. Sabaha kadar, cevizin içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller suyun içerisine karışacaktır. Ve siz sabah olduğunda hazırlamış olduğunuz ceviz suyunu içerek, zayıflamaya başlayabilir; yağlarınızı eritebilirsiniz. Deneyenler ceviz suyunun tadının çok lezzetli olduğunu da belirtmekteler.

Dikkat etmeniz gereken unsur: işi sadece ceviz suyu kürüne bırakmayıp, öğünlerinizi ve egzersizlerinizi de zayıflama isteğine uygun şekilde yapmaktan ibarettir. Cevizi de suyu içtikten sonra yemeyi unutmamalısınız elbette…

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası