Patates Suyu İle Nasıl Zayıflanır?

patates suyu zayıflatırmıPatates suyunun, özellikle mide ülserine karşı ne kadar iyi geldiğini bilmeyenimiz yok… Ama aslında patates suyu sadece mide ülserine değil, aynı zamanda farklı şeylere de yarıyor. Örneğin, patates suyu ile zayıflanırmı sizce? Evet, patates suyu ile zayıflama mümkün. Sindirim sisteminin hızlı çalışmasını sağlayan, kabızlığı önleyen, karaciğeri temizleyen patates suyu ile nasıl zayıflanır peki? Bu sorunun yanıtını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz.

Patates Suyu İle Nasıl Zayıflanır?
Patates Suyu İle Zayıflanırmı?

Patates suyu ile zayıflama etkisinden yararlanmak istiyorsanız ihtiyacınız olanın taze patates olduğunu öncelikle belirtelim. Bir de katı meyve sıkacağına ihtiyacınız var. Ama eğer katı meyve sıkacağınız yoksa rende de kullanabilirsiniz. İşlemi her sabah kahvaltısından yarım saat önce gerçekleştirmelisiniz. Peki ne yapacaksınız?

Bulabildi iseniz taze patates, bulamadıysanız normal patatesi soyun, ve yıkayın. Sonrasında, katı meyve sıkacağından geçirecekseniz dilimlere ayırın. Ama eğer rendeleyecekseniz tüm şekilde rendeleyin. Rende işleminin sonrasında patatesin suyunu sıkmanız gerekiyor. Katı meyve sıkacağı ise zaten patates suyunu size verecektir.

Biraz önce belirtmiş olduğumuz gibi, her gün taze olarak hazırladığınız patates suyunu, sabah kahvaltısının yarım saat öncesinde bir çay bardağı için. Böylece hem zayıflamış olur, hem mide problemlerinizden kurtulur, hem de karaciğer hastalıklarınızda şifa elde edersiniz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası