Düşük Kalorili Salatalar Arasında Yer Alan Ispanak Salatası

Bu yazımızda, nasıl zayıflanır diyenler için, düşük kalorili salata tarifleri arasında yer alan ıspanak salatasından söz edeceğiz. Düşük kalorili salata tarifleri arasında yer alan ıspanak salatası tarifi hakkında bilgi edindiğinizde, eğer tadını da beğenecek olursanız, nasıl zayıflanır diyerek uyguladığınız zayıflama diyetlerinizde daha başarılı olacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde, düşük kalorili salata tarifleri arasında yer alan ıspanak salatası için, ıspanak salatası nasıl yapılır sorusunun yanıtı olan ıspanak salatası tarifi öncesinde, ıspanak salatası için gerekli malzemelere bakalım:


Ispanak salatası malzemeleri:
Bir tane orta boy haşlanmış enginar
İkiyüz gram çiğ ıspanak
Altı dilim kurutulmuş domates
Elli gram lor peyniri
Bir tatlı kaşığı zeytinyağı
Yarım bardak soya filizi
Bir tatlı kaşığı nar ekşisi
Baharat
Tuz
Düşük kalorili salatalar arasında yer alan düşük kalorili salata tariflerinden olan ıspanak salatası için gerekli malzemeleri öğrendiğimize göre, artık, ıspanak salatası nasıl yapılır diye sorabilir, ve ıspanak salatası tarifini öğrenebiliriz:
Ispanak salatası nasıl yapılır? Ispanak salatası tarifi:
Öncelikle ıspanaklar temizlenir, ve kalın bir şekilde doğranır. Bunun sonrasında da enginar küp şeklinde parçalara bölünerek doğranır. Ispanak salatası için belirtilmiş olan diğer malzemeler arasında yer alan domates kurusu, lor peyniri; ve diğerleri de ıspanak, ve enginarların üzerine ilave edilip karıştırılarak, düşük kalorili salatalar tüketmesi gerekenlere servis edilir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası