Nestle Nesfit Nasıl Kullanılır?

Nestle Nesfit Nasil KullanilirNestle Nesfit, 14 gün boyunca doğru kullanılması halinde, abartılı olmamak kaydı ile, fazla kilolarınızdan kurtulmanızı olanaklı hale getiriyor. Bu noktada, Nestle Nesfit nasıl kullanılır, ve Nestle Nesfit nasıl kullanılmalı sorularının yanıtlarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Ancak Nestle Nesfit’in bir diğer avantajı da, tadının lezzetli olması, bu nedenle, Nestle Nesfit diyetini uygularken, diyet yaptığınızı hissetmiyorsunuz da… Zaten pek çok farklı çeşidinin bulunması size, istediğiniz lezzeti seçmeyi de sağlıyor… İsterseniz şimdi gelin, Nestle Nesfit diyeti ile ilgili örnek listesini gözden geçirelim…

Nestle Nesfit Nasıl Kullanılmalı?
Nestle Nesfit Nasıl Kullanılır?

Sabah Kahvaltısı: 5 kaşık Nestle Nesfit, ve yarım bardak sütü karıştırıp tüketin. Bunun yanında, şekersiz, ve kremasız olmak kaydı ile kahve, ya da çay; ve bir tane de mevsim meyvesi tüketebilirsiniz.

Öğle Yemeği: Bir kase yoğurt, bir dilim tam tahıllı ekmek, az bir zeytinyağı, sirke; ve limon ile soslanmış yeşil salata, ızgarada pişirilmiş et, balık; ya da tavuk.

Nesfit 14 Gün Programı Nasıl Uygulanır? Nesfit 14 Gün Diyeti Bilgileri

Akşam Yemeği: Beş kaşık Nestle Nesfit ile karıştırılmış yarım bardak süt, krema eklenmeden hazırlanmış sebze çorbası

Örnek programda da görmüş olduğunuz gibi, Nestle Nesfit’i, günde iki kere, her seferinde beş kaşık olacak şekilde tüketmeniz gerekiyor. İçerisine ilave edeceğiniz süt ise, ya tamamen yağsız olmalı; ya da mümkün olduğunca az yağlı olmasına dikkat etmelisiniz.

Salata hazırlarken, salata sosu kullanmamalı, kendi salata sosunuzu kendiniz hazırlamnalısınız; ve içerisine olabildiğince az zeytinyağı ilave etmelisiniz. Tuzun yerine de olabildiği kadar baharat tüketmeniz önerilmektedir.

Çorba hazırlarken yağdan; ve tuzdan elinizden geldiğince kaçınmalı, krema ise kesinlikle kullanmamalısınız.

Nestle Nesfit 14 Gün Programı Nasıl Yapılır?

Meyve tercihiniz, olabildiğince az kalorili, ve bol lifli olmalı.

Elbette bu sırada, olabildiğince bol hareket edip, mümkünse spor yapmalı, ve bolca su tüketmelisiniz…

Nestle Nesfit diyeti ile az zamanda çok kilo vermezsiniz; ancak, fazlalıklarınızdan, dikkatiniz sonucunda kurtulabileceğinizi de belirtmeliyiz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası