Sumaklı Yoğurt Kürü İle Zayıflayın

sumakli-yogurt-kuruGünümüzde, hemen hemen herkesin kilo problemi var. Çok az kişi zayıflıktan şikayetçidir, bunun dışında genellikle olay, zayıflamak istemektir. Ama diyet; ve egzersiz yapmayı pek sevmeyiz… Diyet aç bırakır, egzersize zaman yoktur… İşte bu nedenle doğal olanı tercih ederiz; aslında en sağlıklısı da budur. Yazımız içerisinde sizlere, sumak zayıflatırmı sorusunun yanıtını verip, sumakla zayıflamayı anlatacağız, sonrasında da sumaklı yoğurt küründen söz edeceğiz…

Sumak Zayıflatırmı?

Sumakla zayıflama, sumağın, bağırsakları düzenli çalıştırma etkisi ile gerçekleşir. Bu etki sayesinde hem vücuttaki toksinler atılır; hem de şişkinlik problemi giderilmiş olur. Tüm bu etkilerinin yanında, sumağın mayhoş bir tadı vardır; ve bu tad, sumak tüketen kişinin çabuk doymasını sağlar. Çabuk doyan kişi az yer; dolayısı ile az kalori alır.

Yağ Yakan Yoğurt Kürü Tarifi

Sumaklı yoğurt küründeki diğer malzeme olan yoğurt hakkında ise, aslında fazla bir şey söylemeye gerek yok. İçeriğinde asetik maddeler bulunduran yoğurt, bu sayede hem bel; ve basen bölgesini inceltir; hem de bağırsak sağlığına faydalıdır. Peki sumaklı yoğurt kürü nasıl hazırlanıp uygulanır?

Sumaklı Yoğurt Kürü

*Bir çorba kaşığı yoğurt
*Bir kase tamyağlı yoğurt

Vermiş olduğumuz ölçüler dahilinde malzemeleri karıştırın, ve sonrasında gün içinde, mümkünse 16 – 17 saatleri arasında, önce hazırlamış olduğunuz bu karışımı tüketin, sonrasında da küçük yudumlar halinde su için… Kısa zamanda sonucu görecek, ve alacağınız sonuçtan memnun kalacaksınız.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. malzemede iki defa yoğurt var sumak nasıl olacak ve bu yenilecek mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası