Bacak İnceltme

Günde Yirmi Dakika İle Bacak Nasıl İnceltilir?

Bu yazımızda sizlere, bacak nasıl incelir; ve bacak nasıl inceltilir sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bacak inceltme hareketleri ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabileceğinizi bilmelisiniz. Günde sadece yirmi dakikanızı ayırıp, belirttiğimiz şekilde bacak inceltme hareketleri yaparak bacak nasıl incelir; ya da bacak nasıl inceltilir sorusunun yanıtlarını bulabileceğinizi biliyor musunuz? Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden, bacak inceltme hareketleri ile ilgili püf noktaları sizlere aktarmaya başlayalım:

Bacak nasıl incelir? Bacak nasıl inceltilir? Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, bacak inceltme hareketlerini günde yirmi dakika, belirttiğimiz şekilde gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, yürüyüş, ve de koşu… Peki günde yirmi dakika yürüyüş ve de koşu ile bacak nasıl incelir?
Bacak inceltme hareketleri arasında yer alan yürüyüşünüzde, ayaklarınızın yere basmaması gerekmektedir. Elbette aklınıza şu soru gelecek: ”Nasıl yani? Uçacak mıyız?” Hayır. Tabi ki uçmayacaksınız, sadece, parmaklarınızın ucuna basarak yürüyüp, bacaklarınızın arka kısımlarını çalıştıracaksınız. Bunun yanında, beş dakikanızı da, aralarda otuz saniyelik zaman dilimi bırakıp, her seferinde de otuz saniye boşluk bırakarak şunu yapmalısınız: yine parmaklarınızın ucunda yürümeli, ancak bu sefer, bir ayağınız yerdeyken, diğerini basenlerinize kadar değirmeye çalışmalısınız. Ve unutmamalısınız ki, bacak inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamaları gerçekleştirirken, yürümekten çok koşarsanız, daha etkin sonuçlar elde edersiniz. Günde yirmi dakikanızı ayırarak bunu yapabilirsiniz, öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.