Bel inceltme

Bel İnceltme Hareketlerinden biri İle Beli İnceltme Yollarını Deneyin

Bu yazımızda sizlere, beli inceltme yolları arasında yer alan, bel inceltme hareketleri, ve bel inceltme egzersizlerinden bir tanesini anlatacağız. Eğer ki sizin de bel inceltme hareketleri, ya da bel inceltme egzersizlerinden bir tanesine ihtiyacınız var ise, bel inceltme yolları arasında yer alan bu hareketi uygulamanız önerilmektedir. O halde hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Bel inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamada, öncelikli olarak bacaklarınızı iyice açmanız, ve sonrasında da dik durarak, ellerinizi ensenizde birleştirmeniz gerekmektedir. Bel inceltme hareketleri arasında yer alan bu uygulamayı gerçekleştirirken, dirseklerinizin kulaklarınızla aynı hizada olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.
Beli inceltme yolları arasında yer alan bu uygulamayı gerçekleştirirken, duruşunuzu tamamladıktan sonra yapmanız gereken sadece, öncelikle sağa; sonrasında da sola doğru eğilmektir. Eğilme işlemini gerçekleştirirken de kesinlikle dizlerinizi ya da belinizi bükmemeniz gerekmektedir. Bu geçişleri gerçekleştirirken; sağdan sola geçeceğiniz sırada öncelikle dik durmanız, sonrasında diğer tarafa eğilmeniz gerekmektedir.
Bel inceltme egzersizleri arasında yer alan bu uygulamayı gerçekleştirirken, başta on kere tekrarlamalısınız, ancak sonrasında alıştıktan sonraki günlerde, sayıyı yirmilere çıkartmanız önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.