Bölgesel Zayıflama

Yüzümden Kilo Vermek İstemiyorum Diyenler Nelere Dikkat Etmeli

yüzümden kilo vermek istemiyorumHepimiz aynı dertten muzdaripiz: zayıflamak istiyoruz. Ama, vereceğimiz kiloları vücudumuzun neresinden vereceğimizi malesef kendimiz belirleyemiyoruz. Yüzümden zayıflamak istemiyorum, yüzümden kilo alamıyorum, ve yüzümden kilo veriyorum diyen kişiler, ne yazık ki hallerinden hiç de memnun değiller. Basenlerden; ya da göbekten verilmesi gereken kilo neden yüzden verilir ki? Bu yazımızda sizlere bu sorumuzun yanıtlarını aktarmaya çalışacağız…

Yüzümden kilo veriyorum diyen kişilerin, her şeyin öncesinde, özellikle de yaşları 35 üzeri ise, hızlı kilo vermemeleri gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Yüzümden kilo vermek istemiyorum, ya da yüzümden kilo alamıyorum diyen bu kişilerin durumları aslında yüz yaşlanması; daha da ötesi yüz çökmesidir; ve zayıflamaktan daha istenmeyen sonuçlara neden olacağından dolayı tercih edilmemektedir. O halde, yaşı 35 üzeri olan kişilerin hızlı kilo vermemelerini öneriyoruz.
Eğer ki yüzünüzden kilo vermek istemiyorsanız, her şeyin öncesinde yavaş kilo vermeli, ve bu süreçte olabildiğince spor yapmalısınız. Bu sırada kendinizi güneşe karşı korumanızın da önemi büyüktür. Çünkü kilo verme aşamasında güneşe maruz kalırsanız, cildinizde sarkmalar meydana gelecek, ve cilt kendini gerektiği şekilde kullanamayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.