Selülit Tedavisi

Selüliti Yok Eden Çaylardan Birini Denemek İster Misiniz?

doğal yöntemlerle selülit tedavisiBu yazımızda, selülit nasıl geçer diyenler için, selülit gideren içecekler, ve selüliti yok eden çaylar arasında yer alan bir formülü sizlerle paylaşacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de selülit nasıl geçer diyor; ve selülit gideren içecekler ile, selüliti yok eden çaylardan bir tanesini kullanarak beş günde sonuç almak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, selülit gideren içecekler, ve selüliti yok eden çaylar arasında yer alan bu formül için gerekli malzemeleri sizlere aktaralım:

Selülit gideren içecekler, ve selüliti yok eden çaylar arasında yer alan önerimiz için gerekli malzemeler:
Yarım limon suyu
Bir tane soğan
Bir avuç maydanoz
Bir avuç brokoli
İki tane enginar
Üç tane kabak
Selülit nasıl geçer diyenlerin bu malzemeleri nasıl kullanmaları gerektiğini belirtmek istersek: ilk olarak, soğan, maydanoz, brokoli, enginar, ve kabağın az bir su ile haşlanması gerekmektedir. Daha sonra, haşlama suyunu da dahil etmek kaydı ile bütün malzemeler blendır içerisinden geçirilerek ezilir; ve karıştırılır. Daha sonra malzemelerin içerisine limon suyu da ilave edilir, ve malzemeler yeniden blendır içerisine alınarak karıştırılır. Elde edilen karışımdan bir bardak alınır, ve sabah kahvaltısından önce bir bardak içilir.
Selülit nasıl geçer diyenler, selülit gideren içecekler, ve selüliti yok eden çaylar arasında yer alan bu formülü düzenli olarak beş gün kullandıklarında, elde edecekleri sonuca çok sevinecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.