500 Kalorilik Diyetler

Günde 1 Kilo Nasıl Verilir? Günde 1 Kilo Verdiren Diyet 2 Öğün Diyeti İle

Bu yazımızda sizlere, günde 1 kilo nasıl verilir sorusunun yanıtını vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Günde 1 kilo verdiren diyetin adı 2 öğün diyetidir. Gün içerisinde sadece 2 öğün diyetini uygulamanız halinde, günde 1 kilo vermek sizin için kaçınılmaz olacaktır. Günde 1 kilo verdiren diyetin çok şişman olan kişiler için günde 1 kilo vermekten daha fazlasını yapabileceğini, ve günde 1.5 kilo vermek gibi bir durumun dahi söz konusu olabileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Ancak çok şişman değilseniz günde yarım kilo vermek durumu sizin için geçerli olacaktır.

Günde 1 kilo vermek için günde 1 kilo nasıl verilir sorusunun yanıtını amaçlayan günde 1 kilo verdiren diyet, 2 öğün diyeti olarak adlandırılmakla birlikte, 2 öğün diyetinde gün içerisinde yemeniz gerekenleri şimdi sizlere aktaracağımızı, ve bu düzeni bozmamanızı belirtiyoruz. Eğer 2 öğün diyetine daha iyi konsantre olmak istiyorsanız her gün tartılın; ve her gün kilonuzun azaldığını görün… Bu durum sizin daha başarılı olmanızı sağlayacaktır…
Günde 1 kilo nasıl verilir diyen kişilerin, günde 1 kilo vermek için, günde 1 kilo verdiren diyet olan 2 öğün diyetinde tüketmeleri gereken besinler şunlardır:
Her öğün yenilmesi gerekenler:
Bir tane elma, ya da portakal
Yarım dilim kızarmış ekmek
Bir fincan düşük kalorili sebze
105 gram yağsız kırmızı et, derisi alınmış tavuk, balık, ya da diğer deniz ürünlerinden bir tanesi
Çay ya da kahve, içerisine çok istenirse kalorisiz tatlandırıcı konulabilir, bir kaşık süt eklemesi yapılabilir
Herhangi bir yağ kullanımı gerçekleştirilmemelidir.
Salataların içerisinde salata sosu olarak limon suyundan, sirkeden yararlanılabilmektedir.
Tuz ve karabiber, yiyeceklere tat verilmesi açısından kullanılabilir.
2 öğün diyetinde her bir öğünün kalori değerinin 250 olmasına dikkat edilmeli, ve 2 öğün diyeti 500 kalorilik diyetler arasında yer almalıdır. Günde 1 kilo verdiren diyet önerisinde, belirttiklerimizin yerine kafanıza göre bir şey eklemeyi denememelisiniz.
Günde 1 kilo vermek için uygulanan 2 öğün diyetinde dikkat edilmesi gereken tek şey, gün içerisinde sadece iki öğünün yenilmesi gerektiğidir. Öğünlerin saatini kendinize göre ayarlayabileceğinizi unutmamalısınız. İdeal kilonuza ulaşmanızın sonrasında günde 1 kilo verdiren diyeti uygulamaktan vazgeçmelisiniz…

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.