Diyetler Hakkında Bilgiler

3 Saat Diyeti Nedir? 3 Saat Rejimi Hakkında Bilgiler

3 saat diyetiNasıl zayıflanır diyenler arasında siz de yer alıyorsanız, bu yazımızda sizler için, 3 saat diyeti, ve 3 saat rejimi hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 3 saat diyeti nedir diyenler arasında siz de yer alıyorsanız, gelin hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım, ve 3 saat diyeti; ya da diğer adı ile 3 saat rejimini tanıyalım:

3 saat diyeti kitap olarak gündeme gelmesinin sonrasında, pek çok kişi 3 saat diyeti nedir sorusunu sordu, ve 3 saat rejimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için, 3 saat diyeti kitap yazarının Jorge Crıise olduğunu; ve kendisinin bir sağlıkçı olduğunu belirterek bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım istedik.
3 saat diyetinde temel alınan dört ilkenin bulunduğunu belirtelim. Bu ilkeleri hemen kısaca gözden geçirelim: Sabah yataktan kalkan kişi ilk olarak, bir saat içerisinde kahvaltısını yapmalı, ve bundan sonra da beslenmesine üçer saatlik aralıklar koyarak, düzenli bir şekilde yemek yemeli. Bunun sonrasında ise, yatmadan üç saat önce, yemek yemekten vazgeçmeli. Ne yenileceğinin de serbest olduğu 3 saat diyetinin bu kadar kolay olduğunu belirtmeliyiz.
3 saat diyeti nedir diyenlerin dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta ise, yenilecek olan besinler her ne kadar özgürce seçiliyor dahi olsa, sağlıklı besinler arasından seçilmesi gerektiğinin önemi. Yani, kızartma tüketilmemeli, katı yağdan, undan, şekerden uzak durulmalı; ve olabildiğince az işlenmiş gıda tüketimi gerçekleştirilmeli.
3 saat diyeti nedir diyenler, ya da 3 saat diyeti yapanların metabolik hızlarında bir artışın söz konusu olduğunu belirtmemiz gerekiyor; ve bunun yanında, 3 saat diyeti yapanlar düzenli beslenmeleri dolayısı ile vücutlarında yağ da depolanmıyor. İşte bu gibi nedenler dolayısı ile kişi gün içerisinde daha fazla kalori harcıyor, ve iştahı daha kapalı olduğundan dolayı, 3 saat rejiminde yemek yenilmesine izin verilen durumlarda daha az besin tüketiliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.