Zayıflama Diyetleri

Tatil Diyeti İle Hafta Sonu Rahat Edin

tatil diyetiTatili seven bir toplumuz. Hafta sonu olmasını iple çekiyoruz. Cumartesi olduğu zaman, ilk önce yataktan kalkmak istemiyor, sonrasında da kahvaltıya kadar miskin miskin zaman geçiriyoruz. Ardından kahvaltı zamanı geldiğinde; ya da sonrasında, dışarı, eğlenmek için çıktığımızda, zayıflamak için yaptığımız zayıflama diyetleri karşımıza çıkınca… Ne yapalım, kendimize engel olamayıp yiyoruz… İşte sizler de bu durumu yaşayanlar arasında yer alıyorsanız, tatil diyeti, ve tatil diyetleri listesinden sizin için bir öneri aktarmak istedik. Tatil diyeti hafta içi başka, hafta sonu başka işliyor. Dilerseniz zaman kaybetmeden, zayıflama diyetleri; ve tatil diyetleri arasında yer alan tatil diyetinin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Zayıflama diyetleri arasında yer alan tatil diyetlerinden bir tanesi, işte hafta sonu tatil diyeti:
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri için tatil diyeti listesi:
Sabah kahvaltısı:
Yağsız süt ile üç yemek kaşığı yulaf ezmesi karışımı
Öğle yemeği: Kepek ekmeği içerisine, 150 gram yağsız tavuk, bir avokado; ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyerek sandviç hazırlayıp yiyebilirsiniz.
Akşam yemeği: 50 gram ceviz
Cumartesi, Pazar günleri için tatil diyeti listesi:
Sabah kahvaltısı:
İki dilim beyaz ekmek arasına ketçap, ve altı dilim sucuk ile sandviç yaparak yiyebilirsiniz.
Öğle yemeği: Ispanak ve ricotto peynirli tortellini ve üzerine bir yemek kaşığı pesto sosu ekleyebilirsiniz…
Akşam yemeği: İki farklı meze, iki pide ekmek, kebap…
Tatil diyetinde, gün içerisinde en az iki litre su içmeniz, ve istediğiniz kadar şekersiz bitki çayı içmeniz serbesttir. Hafta sonu bu içeceklerin içerisine, iki kadeh de şarap ilavesi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.