Ünlülerin Diyetleri

Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı Diyenler İçin Tülin Şahin Diyeti

Bu yazımızda sizlere Tülin Şahin nasıl zayıfladı, ve Tülin Şahin nasıl kilo verdi sorusunun yanıtları arasında yer alan Tülin Şahin diyetinden söz etmeye çalışacağız. Eğer sizin de aklınızda Tülin Şahin nasıl zayıfladı sorusu var ise, Tülin Şahin diyeti ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtelim, ve hemen soralım: Tülin Şahin nasıl kilo verdi?

Tülin Şahin diyetinin 09:00 itibari ile başladığını belirtelim. Üç dilim kepekli ekmek ile birlikte, zeytin, peynir, bal; ve iki günde bir de yumurta tüketilmesi gerekmektedir. Bir fincan şekersiz çayın da sabah kahvaltısı ile birlikte tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır.
Tülin Şahin nasıl kilo verdi diyenler, 11:00’da, iki kaşık badem, ve bir kase meyve salatası tüketerek ara öğünlerini de bu şekilde tamamlamalıdırlar.
Tülin Şahin nasıl kilo verdi diyenler, öğle yemeğinde bir porsiyon domates soslu makarna tüketimini su içerek tüketmelidirler. Bunun sonrasında dondurma tüketimi de gerçekleştirebilirsiniz, ancak light olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Bir tane elma ile birlikte bir paket kepekli kraker de Tülin Şahin diyetinin bir diğer ara öğünü olmakla birlikte, 15:30 gibi tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır.
Akşam yemeğinde, zeytinyağı, ve limon ile soslanmış ton balıklı salata tüketiminin gerçekleştirilmesi önerilmekte, ve saat 19:00 tercih edilmektedir. Yanında mutlaka su tüketimi gerçekleştirilmelidir.
Tülin Şahin diyetinde akşam yemeğinden sonra acıkanların, üzerine iki kaşık yağsız yoğurt ekleyecekleri bir kase meyve salatasını tüketmeleri önerilmektedir. Tülin Şahin nasıl zayıfladı diyenlerin, belirttiğimiz Tülin Şahin diyetini uygularken iki günde bir spor yapmaları gerektiğini de unutmamaları belirtilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.