Zayıflama Diyetleri

Yoğurt Diyeti

yoğurt diyetiYoğurt ile zayıflamanın mümkün olduğunu pek çoğumuz biliyoruz. Eğer bir de bunu, özel hazırlanmış bir yoğurt diyeti ile hayata geçirirseniz, etkisini çok daha fazla görebilirsiniz. Peki yoğurt diyeti nasıl olur? Yazımız içerisinde sizlere yoğurt diyeti listesini aktararak, bu sorunun yanıtlarını vermeye çalışacağız. Ama şunu da unutmayın: Yoğurt diyeti yapacaksanız, günde en az iki litre su içmeli, öğün aralarında yeşil çay tüketmeli; ve spora hayatınızda yer vermelisiniz. Bir haftadan fazla uygulanan yoğurt diyeti listesinden de uzak durmalısınız. Peki yoğurt diyeti nasıl olur? Gelin şimdi bu sorunun yanıtını alalım…

Yoğurt Diyeti Listesi

Sabah Kahvaltısı: Bir tane armutu rendeleyin. Bir kase ev yoğurdunun içerisine, üç yemek kaşığı yulaf ezmesi ile birlikte rendelemiş olduğunuz armutu da karıştırın; ve tüketin.
Öğle Yemeği: İstediğiniz kadar, içerisine bir tatlı kaşığı zeytinyağı eklenmiş mevsim sebzesi salatası tüketebilirsiniz. Yanında, bir kase ev yoğurdu, beş tane, yağsız etle yapılmış ızgara köfte, ve iki dilim de kepek ekmeği yemelisiniz.
İkindi: Bir kase yoğurdun içerisine bir çay kaşığı tarçını karıştırıp tüketin. Yanında ise, sekiz tane çiğ badem; ve bir tane şeftali tüketin.
Akşam Yemeği: Bir kase ev yoğurdu, bir kase mercimek çorbası, istediğiniz kadar haşlanmış sebze

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.