Zayıflatan Besinler

Bal Ve Limon Suyu Zayıflatırmı?

Bu yazımızda sizlere, bal zayıflatırmı, ve limon suyu zayıflatırmı sorusunun yanıtlarını vermemizin sonrasında bir de, bal ve limon suyu zayıflatırmı sorusunun yanıtından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bal zayıflatırmı, ve limon suyu zayıflatırmı diyenler için ilk olarak tek tek, bal ile zayıflama; ve limon suyu ile zayıflama bilgilerinden söz edelim, sonra da, bal ve limon suyu zayıflatırmı sorusunun yanıtına bakalım:

Bal zayıflatırmı? Bal ile zayıflamada ilk olarak balın idrar söktürücü etkisinden söz etmek gerekmektedir. Nasıl zayıflanır diyenler, bal ile zayıflama sırasında, vücutlarına gerek duydukları enerjiyi sağlayarak kendilerini iyi hissedebilirler.
Limon suyu zayıflatırmı? Limon suyu ile zayıflamada ilk olarak sindirimi kolaylaştıran etkisinden söz etmemiz gerekmektedir. Limon suyu ile zayıflamada da idrar söktürücü etki gözlemlenmektedir.
Bal ve limon suyu zayıflatırmı? Yukarıda anlattıklarımızı göz önünde bulundurmanız halinde, bal ve limon suyu zayıflatırmı sorusunun yanıtını kendiniz de rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun için haftalık uygulamanız gereken bir program bulunmaktadır. Bal ve limon suyu zayıflatırmı diyenlerin uygulamaları gereken programı hemen sizlerle paylaşalım:

1. Hafta: Bir kahve kaşığı bal, bir kahve fincanı su, ve bir kahve fincanı limon suyu karıştırılarak içilir.
2. Hafta: Bir kahve kaşığı süzme bal, bir çay bardağı limon suyu, ve bir çay bardağı su ile karıştırılarak içilir.
3. Hafta: Bir kahve kaşığı süzme bal, bir su bardağı su, ve bir su bardağı limon suyu ile karıştırılarak içilir.
4. Hafta: Bir kahve kaşığı süzme bal, bir çay bardağı su; ve bir çay bardağı limon suyu ile karıştırılarak içilir.
5. Hafta: Bir kahve kaşığı süzme bal, bir buçuk kahve fincanı su; ve bir buçuk kahve fincanı limon suyu ile karıştırılarak içilir.
6. Hafta: Bir kahve kaşığı süzme bal, bir kahve fincanı su, ve bir kahve fincanı limon suyu ile karıştırılarak içilir…

Verilen miktarlardaki malzemelerin, her gün, tek bir sefer içilmesi gerekmektedir. Bu uygulamayı sabah kahvaltısı öncesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.