Su İçmeyi Unutuyorum Ve Su İçmeyi Sevmiyorum Diyenlere Öneriler

Bu yazımızda sizler için, özellikle de su içmeyi unutuyorum, ya da su içmeyi sevmiyorum diyenler için, su içmek için ne yapmalı, ya da su içmek için ne yapmalıyım sorularının yanıtlarından söz etmeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de su içmeyi unutuyorum; ya da su içmeyi sevmiyorum diyorsanız, su içmek için ne yapmalı; ya da su içmek için ne yapmalıyım sorularının yanıtları sizi çok yakından ilgilendiriyor demektir:


Su içmeyi unutuyorum diyorsanız eğer, sabahları uyandığınızda, elinizi yüzünüzü yıkamayı unutmadığınız gibi su içmeyi de unutmayabilirsiniz. Bunun için elinizi yüzünüzü yıkamanızın sonrasında su içmeyi alışkanlık haline getirebilirsiniz.
Su içmek için ne yapmalı diyenler, gün içerisinde en sık bulundukları yere, cam şişe içerisinde su bırakabilir; ve sürekli o suyu karşılarında görerek, su içmeyi unutuyorum bahanesinden de kurtulabilirler.
Su içmeyi sevmiyorum diyenlerdenseniz, kahve ve çay içmeyi de çok seviyorsanız şunu bilmelisiniz ki, her içtiğiniz çay ya da kahve, vücudunuzda var olan suyun da atılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, su içmek için ne yapmalıyım diyorsanız mutlaka bir kahve bir bardak su şeklinde, kahvenin yerini yarı yarıya suya bırakmalısınız. Aynı şey çay için de geçerlidir.
Su içmeyi unutuyorum diyenler, bunu hatırlamak için bir takım şeyler yapabilirler. Örneğin bilgisayar üzerine su içmeyi unutmamaları gereken notlar yapıştırabilir, buna benzer farklı uygulamaları gerçekleştirerek kendilerine su içmeyi hatırlatabilirler.
Su içmek için ne yapmalıyım diyenler, yatmadan önce edinmiş oldukları diş fırçalama alışkanlığının yanına su içmeyi de ekleyebilirler.
Çantanızın içerisinde bulunduracağınız bir şişe su da size su içmeyi unutuyorum bahanesini unutturacaktır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası