Zayıflama Çayları

Metabolizmayı Hızlandıran İçecekler Ve Metabolizmayı Hızlandıran Çaylar

Nasıl zayıflanır diyenler grubunda siz de yer alıyorsanız, artık biliyor olmalısınız ki, metabolizma hızı ile zayıflamanız arasında bir doğru orantı bulunmaktadır. Peki metabolizma hızını nasıl arttırabilirsiniz? Yazımız içerisinde size, metabolizmayı hızlandıran içeceklerden; ve metabolizmayı hızlandıran içecek ve yiyeceklerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz, metabolizmayı hızlandıran içeceklere, zaman kaybetmeden birlikte bakalım:

Metabolizmayı hızlandıran içecekler arasında yer alan ilk önerimiz: taze sıkılmış olan iki yemek kaşığı portakal suyunun içerisine ilave etmeniz gereken yedi gram kuşkonmaz, ve sekiz gram kerevizdir. Elde edilen bu karışımı, metabolizmayı hızlandıran içecek ve yiyecekler arasında, gün içerisinde değerlendirebilirsiniz.
Metabolizmayı hızlandıran içeceklerden bir diğeri ise metabolizmayı hızlandıran çaylar arasında yer alan ısırgan otu çayıdır. Isırgan otu çayının hazırlanışı şu şekildedir: 200 gram kaynamış suyun içerisine, iki yemek kaşığı ısırgan otu yaprağı atılmalı, ve dört dakika kadar beklemesi sağlanmalıdır. Daha sonra bu karışımın içerisine iki yemek kaşığı da taze sıkılmış olan portakal suyu ilave edilmeli, ve metabolizmayı hızlandıran çaylar arasında yer alan ısırgan otu çayı soğumadan içilmelidir.
Metabolizmayı hızlandıran içecek ve yiyecekleri şu şekilde sıralayabilmemiz olanaklıdır: Çavdar ekmeği, kuru erik, kuru kayısı, portakal suyu, ananas, yulaf ezmesi, soya sosu, tere otu, kuşkonmaz, kereviz, enginar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.