Zayıflatan İçecekler

Hipokrat Kahvesi İle Zayıflama

Hipokrat Kahvesi ile zayıflama5 günde 2 kilo vermek isteyenler için bu yazımızda Hipokrat kahvesi hakkında bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Eğer siz de Hipokrat Kahvesi hakkında bilgi sahibi olarak Hipokrat Kahvesi nasıl yapılır diyor, ve Hipokrat Kahvesi tarifini uygulayarak 5 günde 2 kilo vermek istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Hipokrat Kahvesi Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

*Bir adet limon
*İki adet kırmızı pancar
*İki adet havuç
*Bir adet elma

Hipokrat Kahvesi Nasıl Yapılır?

Malzemeleri ilk önce yıkamalı, elma hariç pancar, ve havuçun kabukları soyulmalıdır. Ardından, elma, havuç, ve pancar rendelenerek bir tencere içerisinde toplanır. Üzerine, kaynatılıp ocaktan alınmış olan bir litre su dökülür. Tencerenin kapağı kapatılır. On dakika kadar beklemesi, bu sayede demlenmesi sağlanır. Daha sonra limonun suyu da Hipokrat Kahvesi içerisine sıkılır.

Hipokrat Kahvesi İle Zayıflama Ve 5 Günde 2 Kilo Vermek İçin Hipokrat Kahvesi Nasıl Kullanılır?

Günde iki sefer olmak kaydı ile, yarısı sabah aç karna; yarısı da akşam yatmadan önce içilerek tüketilir. Eğer tansiyon probleminiz varsa, Hipokrat Kahvesi içerisine limon eklememeniz önerilmektedir. Bunun dışında herhangi bir yan etkisi bulunmayan karışım, oldukça da sağlıklı oluşu ile bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.