Göbek Eritme

Karın Bölgesi Yağları Nasıl Erir Diyenler İçin Öneriler

karın bölgesindeki yağları eritmeBu yazımızda sizlere, karın bölgesi yağları nasıl erir sorusunun yanıtları arasında yer alan, karın bölgesi eritme hareketleri, ve karın bölgesindeki yağları eritme ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de karın bölgesi yağları nasıl erir diyenler arasında yer alıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden karın bölgesi eritme hareketleri, ve karın bölgesindeki yağları eritme ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Karın bölgesi yağları nasıl erir diyenlere ilk olarak karın bölgesi ile ilgili bir tanımlama yapalım. Karın bölgesinde üç farklı kas çeşidi bulunmaktadır. Üs karın kasları, alt karın kasları, ve çapraz karın kaslarının, karın bölgesindeki kaslar olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Ve, karın bölgesi yağları nasıl erir diyen kişiler, her üç karın kası grubuna yönelik hareketleri ayrı ayrı yapmaları gerektiğini bilmelidirler.
Karın bölgesindeki yağları eritme adına gerçekleştirilen mekik hareketinde üst karın kasları çalışmaktadır. Eğer ki yattığınız yerden çapraz şekilde kalkmaya çalışırsanız, bu, sizin çapraz karın kaslarınızın çalışmasını olanaklı hale getirmektedir. Yok, yattığım yerde bacaklarımı kaldırır; ve pedal çevirme hareketi yapar, ya da ayaklarımı indirip kaldırırım derseniz de, bu durumun, sizin alt karın kaslarınızı çalıştıracağını belirtmemiz gerekmektedir.
Karın bölgesi eritme hareketlerini, karın bölgesi nasıl erir diyenler için hiç zaman kaybetmeden aktarmaya başlayalım:
Karın bölgesindeki yağları eritme adına ilk olarak şunu yapın: Yere sırt üstü uzanın, ve bel bölgesindeki çukurun, boşluk olarak kalmasına dikkat edin. Ellerinizi başınızın altına koyun. Dizlerinizi ise bükün; ve ayaklarınızın yere düz basmasını sağlayın. Ağzınızdan derin bir nefes alın. Aldığınız nefesi yavaş bir şekilde burnunuzdan verirken, dizlerinize doğru kalkmaya çalışın; ve bu sırada karnınızın çalışması gerektiğini de unutmayın. Karın bölgesindeki yağları eritme hareketleri arasında yer alan bu uygulamayı arka arkaya 15 sefer yapmanız gerekmektedir.
Karın bölgesi eritme hareketlerinden bir diğeri de şu şekildedir: İlk olarak yere sırt üstü uzanmalı, ve bel bölgesindeki çukuru boş bırakmalısınız. Sonrasında iki ayağınızın tabanını birleştirmek sureti ile havaya kaldırmalısınız; ve ardından derin nefesi ağzınızdan almalı, burnunuzdan yavaşça verirken de, ellerinizle ayaklarınıza olabildiğince uzanmaya çalışmalısınız. Bu hareketi 15 sefer tekrarlamanız gerekmektedir.
Karın bölgesi yağlarının erimesi adına yapılması gereken bir diğer şey ise, aynı şekilde yere sırt üstü uzanıp ayak tabanlarını birleştirmek sureti ile dizlerinizi yukarı kaldırmalı, ve ayaklarınızı yere dik basmalısınız. Bunun sonrasında, yine ağzınızdan derin nefes almalı, yavaş bir şekilde verirken de ayaklarınızı, ellerinizle tutmaya çalışmalısınız. Bu hareketi 15 sefer yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.