Göbek Eritme

Yan Mekik Nasıl Çekilir? Yan Mekik Hareketi İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda sizlere yan mekik hareketi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Yan mekik nasıl çekilir, ve yan mekik nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Peki yan mekik hareketi, nasıl zayıflanır diyenlerin ne işine yarar? Yan mekik hareketi her şeyden önce bölgesel zayıflamada alt karın kaslarının çalışmasına, dolayısı ile de karın bölgesinin düzgün görünümüne olanak tanımaktadır.

Yan mekik nasıl çekilir, ve yan mekik nasıl yapılır sorusunun yanıtı için yazımıza bakmaya devam edelim: Yan mekik hareketinde, mekik hareketinde olduğu gibi yere uzanmak, ve dizleri doksan derece bükmek sureti ile, ayakları da yere düz bastırmak gerekmektedir. Yan mekik haeketi bunun sonrasında, mekik hareketinden farklılık kazanmaya başlamaktadır.
Yan mekik nasıl yapılır; yan mekik nasıl çekilir? Yan mekik hareketinde sağ elin sağ kulağı tutması sırasında, sol elin ise sağ dize getirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde gerçekleştirilecek olan yan mekik hareketinde, üç sefer, belden yukarısını dize doğru kaldırmak; sonrasında da geri bırakmak gerekmektedir. Yan mekik hareketinde üç sefer yapılan uygulamanın sonrasında, diğer el ile de aynı işlemin yapılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.