Kalça Eritme

Basen Ve Kalça Eritme Hareketi İle En İyi Kalça Eritme Hareketi

Bu yazımızda sizlere bir kalça eritme hareketi önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Basen ve kalça eritme hareketi, ya da en iyi kalça eritme hareketi olarak da aktarılan, ve nasıl zayıflanır diyenlerin uyguladıkları zayıflama diyetlerine destek veren kalça eritme hareketi; ya da basen ve kalça eritme hareketi için en iyi kalöa eritme hareketini hemen sizlere aktarmaya başlayalım:

Basen ve kalça eritme hareketinde başlangıç pozisyonu: Dik durulur. İki ayak birbirine paralel, sırt dik tutulmalıdır. İki ayak arasında bir ayak boşluğu kadar mesafe bırakılmalıdır. En iyi kalça eritme hareketi bu aşamanın sonrasında şu şekilde gerçekleştirilmelidir:
Kalça eritme hareketinde, sağ ayak bir adım öne atılır, sonrasında her iki diz doksan derecelik açılarla bükülür. Vücudun tüm ağırlığının topuklarda olması sağlanır. Ve bu şekilde bir kaç saniye beklenir. Bunun ardından ise başlangıç pozisyonuna geri dönülür.
Basen ve kalça eritme hareketinde sonraki aşama, sol ayak bir adım öne atılır. Aynı şekilde dizler doksan derecelik açı ile bükülür, ve bir kaç dakika bu şekilde beklendikten sonra başlangıç pozisyonuna geri dönülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.