Kol İnceltme

Kol Nasıl İncelir? Kol İnceltme Hareketleri

kol inceltme egzersizleriBu yazımızda sizlere, kol nasıl incelir sorusunun yanıtları arasında yer alan kol inceltme hareketleri, ve kol inceltme egzersizleri ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de kol nasıl incelir diyor, ve kol inceltme hareketleri ile birlikte kol inceltme egzersizlerini uygulamayı planlıyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Ayakta dururken, elinize, beş, ya da kaldırabiliyorsanız on kiloluk ağırlıklar alın, ve sonrasında, bu ağırlıkları sağ, ve sol elinizin her birine 15 sefer olmak kaydı ile, bir ona bir ona olacak şekilde sıra ile alın, ve ağırlıklar elinizde iken, kollarınızı bükün.
Kol inceltme egzersizlerinden bir diğeri de şu şekildedir: Ayakta durur, ve sonrasında sol bacağınızı hafifçe öne doğru uzatırsınız. Sağ bacağınız geride kalır. Dizlerinizi bu şekilde hafifçe büker; ve ardından sol kolunuzu sol dizinize koyarak öne doğru hafifçe eğilirsiniz. Sonrasında ise sağ elinize, kaldırabileceğiniz kadar, üç ya da beş kiloluk ağırlık alır, ve öne, arkaya olmak kaydı ile sallar, 15 sefer bu hareketi yaptıktan sonra aynı şeyi diğer kolunuz için de uygularsınız.
Bir sandalyeye oturmalı, ve iki elinize de beş kiloluk ağırlıklar alarak ellerinizi omuzlarınıza doğru kaldırmalısınız. Ardından, her iki elinizi yana doğru açıp, sonrasında da önde birleştirmelisiniz. Bu hareketi on sefer tekrarlamanız önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.