Genel

Zayıfladıktan Sonra Deri Sarkması Yaşamamak İçin Öneri

Nasıl zayıflanır diyenler için bu yazımızda, zayıfladıktan sonra kullanabileceğiniz bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çünkü, zayıfladıktan sonra vücut sarkması problemi ile çok sık karşılaşılmaktadır. Özellikle verilen fazla kilolar, zayıfladıktan sonra deri sarkmasının gündeme gelmesine neden olmaktadır. Zayıfladıktan sonra sarkma problemi yaşamak istemiyorsanız, zayıfladıktan sonra deri sarkmasını önleyecek olan bu formülü denemenizi öneriyoruz:

Zayıfladıktan sonra sarkma yaşamamak, ve zayıfladıktan sonra deri sarkması ile karşılaşmamak için uygulanacak formüle gerekli malzemeler:
Beş gram portakal yağı
Beş gram limon yağı
Yüz gram saf su
Elli gram jojoba yağı
Elli gram susam yağı
Beş gram bal mumu
On gram kakao
Zayıfladıktan sonra sarkma yaşamamak için gerekli malzemeleri bu şekilde belirttikten sonra, zayıfladıktan sonra deri sarkması problemi ile karşılaşmamak için değerlendirilmesi gereken uygulamayı anlatalım: Kakao ve balmumunun benmari usulü eritilmesi gerekmektedir. Bu anlamda yapmanız gereken, kakaoyu ve balmumunu bir kap içerisine koymak; ve sonrasında kabın içerisine su girmemesini sağlamak sureti ile bu kabı, kaynar suyun bulunduğu başka bir kap içerisine koyarak, kakaoyu, ve balmumunu, suyun sıcaklığı ile eritmek… Daha sonra kakao, ve balmumu karışımının içerisine yağlar da eklenir, ve elde edilen bu karışımın, cam bir kavanoz içerisinde saklanması gerekir. Zayıfladıktan sonra deri sarkmasını önleyecek olan bu karışımın, her banyodan sonra vücut için uygulanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.