Selülit Tedavisi

Yemekli Salatalı Selülit Diyet Listesi

selülit diyetiSelülitler, erkeklerden çok kadınların derdidir. Bizler sadece yaz aylarında, bikini, mayo giyilen, ya da mini şortlarla dışarda dolaşılan zamanlarda selülitlerin gündeme geldiğini düşünebiliriz, ama aslında durum çok da öyle değildir. Kadınlar eşlerinden, selülitleri var diye utanır iken, selülitleri olmayan, ya da az olanlar ise, kış aylarında yoğun şekilde gittikleri günlerde, bir gurur kaynağı olarak, olmayan selülitleri ile övünürler; diğer kişiler için ise zor bir durumdur. Ama size bu yazımızda vereceğimiz selülit diyeti ile, selülit diyet listesini uygulayarak, siz de kendinizle övünebileceksiniz. Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gözden geçirmeye başlayalım…

Selülit diyeti, ve selülit diyet listesinde neler var?

Sabah kahvaltısı: Bir fincan şekersiz çay, bir tane kepekli sandviç (Sandviçinizi bir dilim kepekli ekmek üzerine hazırlamalısınız. Yapmanız gereken, yağsız krem peyniri ekmeğinize sürmek, üzerine de, kabuğu soyulmuş salatalık ekleyerek süslemektir. Salatalık hem göz zevkinize hitap edecek, hem de içeriğindeki yoğun su oranı, ve vitamin ile mineralleri sayesinde sizi besleyerek metabolizmanızın hızlanmasını olanaklı hale getirecektir…)
Kuşluk vakti: Bir avuç çekirdekli kuru erik.
Öğle yemeği: Bir porsiyon mantar yemeği, bir porsiyon yağsız hazırlanmış makarna (Yemeklerinizi az miktar zeytinyağı ile hazırlamalısınız. Krema kullanımı ile hazırlanan soslardan ise kaçınmalı, selülit diyeti uyguladığınızı, ve bu sos; ve kremaların yağ ile hazırlandığını, bunun da diyetinize zararı olduğunu unutmamalısınız. Arzu ederseniz kendiniz, baharatlarla tatlandırabilirsiniz elbette yediğiniz şeyleri…)
Akşam yemeği. İki dilim kepek ekmeği, salata (Salatanızı yeşil yapraklı sebzelerden hazırlamalısınız. İçerisine bir tatlı kaşığı zeytinyağı ile birlikte, damak zevkinize göre sirke; ve limon ilavesi yapabilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.