5 Günde 5 Kilo Vermek İçin 5 Günde 5 Kilo Diyeti

Bu yazımızda sizlere, 5 günde 5 kilo verdiren diyetlerden söz edeceğiz. 5 günde 5 kilo diyeti ile 5 günde 5 kilo vermek mümkün. Peki 5 günde 5 kilo verdiren diyetler arasında yer alan bu diyeti nasıl uygularsınız? İşte sizlere, 5 günde 5 kilo verdiren diyet; ve 5 günde 5 kilo vermek için gerekli 5 günde 5 kilo diyeti ile ilgili detaylar:

1. Gün: Tüm gün boyu, sabah kahvaltısı da dahil olmak kaydı ile, yenilebilecek olan tek şey haşlanmış patates. Haşlanmış patates, 5 günde 5 kilo vermek isteyenlerin, 5 günde 5 kilo diyetinin birinci günü yiyebilecekleri tek yiyecek olarak karşımıza çıkmakla birlikte, üzerine baharat eklenmesinde hiç bir sakınca bulunmamaktadır.
2. Gün: Tüm gün boyu sebze tüketimi gerekmektedir. İçeriğinde hiç bir şekilde yağ bulunmaması gereken bu sebzeler, sabah kahvaltısındaki sebzelerle aynı olmak durumundadır. Sabah kahvaltısında güne başladığınız sebzelerle günü tamamlamanız gerekmektedir. Sebzeleri çiğ, ya da haşlanmış olarak, veya türlü olarak tüketebilirsiniz. Bunun yanında, içeriğinde baharat harici hiç bir şey bulunmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
3. Gün: Tüm gün boyu et tüketilmesi gerekmektedir. Et, ızgara ya da haşlanmış olarak tüketilebilmekle birlikte, kesinlikle yağsız olması gerekmektedir. 5 günde 5 kilo vermek için, 5 günde 5 kilo diyetinin üçüncü gününde sabah kahvaltısında da et yemeniz gerekmektedir.
4. Gün: Tüm gün boyu meyve tüketmeniz gerekmektedir. Muz hariç her meyveyi yiyebilirsiniz. Sabah kahvaltısında güne başladığınız meyveler, günü tamamladığınız meyveler olmak durumundadır.
5. Gün: Tüm gün yumurta tüketmeniz gerekmektedir. Yumurtaya, baharat dışında hiç bir şey ekleyemezsiniz. Bunun yanında, yağsız süt ya da yoğurt da, gün boyu tüketilmesi serbest olan besinler arasında yer almaktadır.
5 günde 5 kilo verdiren diyetler arasında yer alan bu 5 günde 5 kilo diyetinde, şekersiz olmak kaydı ile, yeşil çay, çay, ve kahvenin serbest olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası