500 Kalorilik Diyetler

3 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Bu yazımızda sizlere, 3 günde 2 kilo verdiren diyet önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. 3 günde 2 kilo verme diyeti 500 kalorilik diyet grubunda yer almakla birlikte, tekrarlı bir şekilde uygulanması önerilmemektedir. 500 kalorilik diyet, 3 günde 2 kilo verme diyeti, ya da 3 günde 2 kilo verdiren diyet olarak bilinmekle birlikte, 500 kalorilik diyet uygulamasının listesi tek günlüktür. Sizin bu listeyi üç gün boyunca aynı şekilde uygulamanız gerekmektedir. O halde 3 günde 2 kilo verme diyeti için 500 kalorilik diyet listesini hemen sizlerle paylaşalım:

3 günde 2 kilo verdiren diyet, 3 günde 2 kilo verme diyeti ve 500 kalorilik diyet:

Sabah kahvaltısı: Bir tane elma, bir kase diyet yoğurt
Öğle yemeği: Derisi alınmış ızgara tavuk; ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı ve limon ile tatlandırılmış yeşil salata
Akşam yemeği: Zeytinyağı içerisinde, domates, kereviz sapı, havuç, ve kabak dilimleri kızartılır. İçerisine az yağlı ve tuzsuz peynir ilavesi yapılarak tüketilmesi gerekmektedir.

3 günde 2 kilo verme diyeti, ya da 3 günde 2 kilo verdiren diyet olarak bilinen 500 kalorilik diyet uygulaması sırasında zayıflama egzersizlerinden yararlanılması, ve bol su içilmesi halinde, amacınıza daha gerçekçi bir şekilde ulaşabileceğinizi bilmelisiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.