500 Kalorilik Diyetler

500 Kalorilik Diyet Listesi Ve 500 Kalorilik Diyetle Kaç Kilo Verilir?

500 kalorilik diyet listesiBu yazımızda sizlere 500 kalorilik diyetler arasında yer alan bir 500 kalorilik diyet listesinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, 500 kalorilik diyetle kaç kilo verilir sorusunun yanıtını da yazımız içerisinden alabileceğinizi belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. O halde, dilerseniz zaman kaybetmeden, 500 kalorilik diyetler arasında yer alan 500 kalorilik diyet listesini sizlere aktarmaya başlayalım:

500 Kalorilik diyet listesi:
1. Gün:
Sabah kahvaltısı:
Bir fincan şekersiz çay, elli gram beyaz peynir
Öğle yemeği: Bir kase çorba, ve arzu edildiği kadar meyve
Akşam yemeği: Bir kase çorba; ve arzu edildiği kadar meyve

2. Gün:
Sabah kahvaltısı:
Bir kase çorba, ve istenildiği kadar meyve
Öğle yemeği: Arzu edildiği kadar meyve; ve istenildiği kadar çorba
Akşam yemeği: Bir kase çorba, ve arzu edildiği kadar et

3. Gün:
Sabah kahvaltısı:
İstenildiği kadar meyve; ve bir kase çorba
Öğle yemeği: Bir kase çorba, ve istenildiği kadar meyve
Akşam yemeği: Bir kase çorba, ve istenildiği kadar meyve

500 kalorilik diyetle kaç kilo verilir diyenler, belirttiğimiz 500 kalorilik diyet listesini uygulayarak, 3 günde 2 ya da 3 kilo verebilirler. Bununla birlikte, 500 kalorilik diyetler arasında yer alan bu diyetin üç günden fazla uygulanmaması gerekmektedir. Belirttiğimiz diyet içerisinde karbonhidrat oranı yüksek olmakla birlikte, yağ yakımı değil su ve kas yakımı gerçekleştirilmektedir. Üçüncü günün sonunda metabolizmayı yavaşlatan 500 kalorilik diyet listesi, sonrasında kilo kaybını olanaksız hale getirecektir.

One Comment

  1. Lütfen bu tarz diyetlere inanmayın bu tarz diyetler oldukça zararlıdır ve bunu bütün diyet boyunca 1 dilim bile ekmek bulunmamasından rahatlıkla anlayabilirsiniz sağlığınızı bunun gibi şeylerle bozmayın lütfen. Zayıflarken en önemli şey sağlığınızı korumaktır. Zayıflamak isterken sağlığınızdan olmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.