800 Kalorilik Diyetler

1 Haftada 3 Kilo Nasıl Verilir? Lahana Çorbası Diyeti İle…

Bu yazımızda sizlere, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorusunun yanıtları arasında yer alan, 800 kalorilik diyet olma özelliğini de taşıyan lahana çorbası diyetinden söz edeceğiz. Siz de, lahana çorbası diyeti yaparak, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorusuna yanıt bulabilir; ve 800 kalorilik diyet uygulamasını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. O halde, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir diyenlere, lahana çorbası diyeti olan, 800 kalorilik diyetten söz edelim:

Lahana çorbası diyeti uygulamasını gerçekleştirerek, 800 kalorilik diyeti uygulamak, ve bununla birlikte, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorusuna yanıt bulmak için, lahana çorbasını istediğiniz kadar tüketebileceğinizi, fakat, ekmek, alkol, ve meşrubat tüketiminden kesinlikle uzak durmanız gerektiğini hatırlatmamız gerekmektedir. İsterseniz, lahana çorbası diyetine birlikte bakalım; ve öğrenelim: 1 haftada 3 kilo nasıl verilir:

800 kalorilik diyet; lahana çorbası diyeti:

1. Gün:
İstenildiği kadar lahana çorbası ile birlikte, dilendiği kadar meyve tüketimi serbesttir.

2. Gün:
İstenildiği kadar lahana çorbası ile birlikte, haşlanmış ya da çiğ sebze tüketimi sınırsız gerçekleştirilebilir.

3. Gün:
İstenildiği kadar lahana çorbas tüketimi, sınırsız meyve, haşlanmış ya da çiğ sebze tüketimi serbesttir.

4. Gün:
İstenildiği kadar lahana çorbası içilebilir. Kaymaksız süt tüketilebilir. Maksimum dört tane muz yeme hakkınız bulunmaktadır.

5. Gün:
Bol su içilmelidir. İstenildiği kadar lahana çorbası tüketilebilir. Bir tane domates, ve bununla birlikte bir porsiyon da biftek tüketilebilir.

6. Gün:
Lahana çorbası istenildiği kadar tüketilebilirken, biftek, ve sebze tüketimi de istenildiği kadar gerçekleştirilebilir.

7. Gün:
Lahana çorbası sınırsız, meyve suyu sınırsız tüketilebilirken, bir porsiyon da pirinç lapası yenilebilmektedir.

1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorusunun yanıtı olan lahana çorbası diyeti; ya da 800 kalorilik diyeti, kesinlikle bir haftadan fazla uygulamamalısınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.