Zayıflama Diyetleri

Lahana Çorbası Diyeti İçin Lahana Çorbası Tarifi

Bu yazımız, özellikle hızlı, ve sağlıklı zayıflamak isteyenlerin nasıl zayıflanır sorularına yanıt olarak hazırlandı… Nasıl zayıflanır sorusunun yanıtı çok kişi için lahana çorbası ile verilmektedir. Lahana çorbası diyeti için ise, lahana çorbası nasıl yapılır, ve lahana çorbası nasıl hazırlanır sorularının yanıtı olan lahana çorbası tarifinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Öncelikle sizlere lahana çorbası nasıl yapılır, ve lahana çorbası nasıl hazırlanır sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz lahana çorbası tarifini vereceğiz, daha sonra ise, lahana çorbası ile yapacağınız lahana çorbası diyetini anlatmaya çalışacağız. Lahana çorbası nasıl yapılır, ve lahana çorbası nasıl hazırlanır sorularından önce, lahana çorbası tarifi için gerekli olan malzemelere bakalım:

Lahana çorbası malzemeleri:
İki tane biber
Beş ya da altı tane yeşil soğan
Bir tane kereviz
Bir ya da iki tane, mümkünse kabukları soyulmuş domates
Maydanoz
Bir tane lahana
Tercihen yarım paket et, ya da tavuk bulyon
Karabiber, ve tercihe göre farklı baharatlar ile, acı pul biber…
Lahana çorbası için gerekli olan malzemeleri bu şekilde paylaşmamızın sonrasında, lahana çorbası nasıl yapılır, ve lahana çorbası nasıl hazırlanır sorularının yanıtı için lahana çorbası tarifine birlikte bakabiliriz: Lahana çorbası tarifi için gerekli olan, ve yukarıda belirtilmiş bulunan tüm malzemeler bir tencere içerisine doğranır, ve çorba kıvamına gelene kadar pişirilmesi sağlanır.
Lahana çorbası diyetine gelecek olursak: Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır sorusunun yanıtı için, lahana çorbası diyetinin günlük programına bakalım:
Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır sorusu, birinci gün için, istenildiği kadar lahana çorbası, ve meyve tüketiminden oluşmaktadır. Lahana çorbası diyetinin ikinci gününde ise, dilendiği kadar lahana çorbası ile birlikte, çiğ, ya da haşlanmış sebze tüketimine izin verilmektedir. Lahana çorbası diyetinin üçüncü gününde, lahana çorbası ile birlikte, istenildiği kadar meyve, ve sebze tüketimi gerçekleştirilebilir. Lahana çorbası diyetinin dördüncü gününe baktığımızda ise, istenildiği kadar lahana çorbası ile birlikte, beş tane muza, ve dört bardak süte izin verilmektedir, içilecek olan sütün yarım yağlı olması önerilmektedir. Lahana çorbası diyetinin beşinci gününde, istenilen miktarda lahana çorbası ile birlikte, beş ya da altı tane domates ile birlikte 300 gram kırmızı tam yağsız etin tüketilmesine izin verilmektedir. Lahana çorbası diyetinin altıncı gününde de, istenildiği kadar lahana çorbası; ve istenildiği kadar kırmızı tam yağsız et tüketimi serbesttir. Lahana çorbası diyetinin yedinci gününde lahana çorbası ile birlikte, biraz esmer pirinç, istenildiği kadar sebze suyu, ve şekersiz olmak kaydı ile biraz, taze hazırlanmış meyve suyu tüketebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.