Diyetler Hakkında Bilgiler

Diyet Yapamıyorum Diyenlerin Diyet Yapabilmesi İçin Bilgiler

Bu yazımızda özellikle, nasıl zayıflanır diyen; fakat, diyet yapamıyorum diyenlere yönelmek istemekteyiz. Diyet yapamıyorum ne yapmalıyım; ya da diyet yapamıyorum nasıl zayıflarım gibi soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmelyiz. Bilginin daha doğrusu ise şu şekildedir: yazımızı okuduktan sonra, diyet yapamıyorum, diyet yapamıyorum ne yapmalıyım; ya da diyet yapamıyorum nasıl zayıflarım gibi sorulardan kurtulacak; zayıflama diyetlerini yapmaya başlayacaksınız…

Diyet yapamıyorum diyen kişiler, daha az yemek yemeye kendilerini alıştıramamaları dolayısı ile diyet yapamıyorum diye yakınmaktadırlar. Bu durumun sonrasında ise, diyet yapamıyorum ne yapmalıyım, ya da diyet yapamıyorum nasıl zayıflarım gibi soruları sormaya başlarlar. Oysa, zayıflama diyetlerini uygulamadan, zayıflama egzersizleri yapmadan, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtına nasıl ulaşabilirsiniz ki? Siz midenizin aldığı kadar yemek yer; hatta tadı hoşuna giden şeyleri yemek için biraz da midenizi zorlarsanız nasıl zayıflayabilirsiniz?
Eğer diyet yapamıyorum ne yapmalıyım diyorsanız, diyet yapamıyorum nasıl zayıflarım demeye hakkınız yok. Diyet yapamıyorum, ama diyet yapmak istiyorum. Kendimi diyet yapmaya nasıl alıştırabilirim deme lüksüne sahipsiniz sadece… O halde, sadece bir gün boyunca, bol su tüketip, kalorisiz içecekler içmenizi öneriyoruz size. Bununla birlikte, meyve de yiyebilirsiniz; ama yediğiniz her şeyin kalorisinin çok az olmasına dikkat etmelisiniz. O günü o şekilde tamamlayacak olursanız, bir gün sonrasında göreceksiniz ki, açlıktan ölmüyorsunuz, aynı zamanda diyet de yapabiliyorsunuz… Bu bilgi size, diyet yapamıyorum yakınmalarını unutturacak.
Unutmayın ki zayıflama diyetlerinde, bu bir gün kadar sıkı bir dönem geçirmeyecek, yiyecek, içeceksiniz; ama sadece size önerilen şeyleri; ve size önerilen kadarı ile. O halde, artık zayıflama diyetleri yapabildiğinize göre, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtı olan etkin bilgileri de rahatlıkla uygulayabileceksiniz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.